Konto Premium

Przyszłość należy do nas cały film

Konto Premium

Przyszłość należy do nas – Opis fabuły

Parvis, młody i przystojny Niemiec pochodzenia irańskiego, jest otwarcie gejem i aktywnie korzysta z aplikacji randkowej Grindr. Jego życie jednak nie jest pozbawione trudności, gdyż często doświadcza dyskryminacji ze względu na swoje pochodzenie.

Pewnego dnia Parvis zostaje przyłapany na kradzieży w sklepie i jako karę musi wykonać prace społeczne w ośrodku dla uchodźców. Tam spotyka Irańczyka o imieniu Amon oraz jego siostrę. Parvis i Amon szybko się zbliżają i zakochują się w sobie.

Jednak ich miłość zostaje wystawiona na próbę, gdy odkrywają, że w Niemczech nie mają takich samych praw jak inni. Dyskryminacja, z którą Parvis wcześniej się borykał, teraz dotyka również Amona i jego rodzinę. Para musi stawić czoła przeciwnościom losu i walczyć o swoje prawa oraz równość.

Film “Przyszłość należy do nas” porusza tematykę tożsamości, miłości i walki z dyskryminacją. Przez historię Parvisa i Amona ukazuje trudności, z jakimi spotykają się osoby o odmiennym pochodzeniu i orientacji seksualnej, oraz inspiruje do walki o równość i akceptację.

Obsada aktorska w filmie „Przyszłość należy do nas”

Aktorzy:

 • Benny Radjaipour jako Parvis
 • Eidin Jalali jako Amon
 • Banafshe Hourmazdi jako Banafshe Arezu
 • Katarina Gaub jako Lekarka
 • Hadi Khanjanpour jako Ahmed
 • Paul Lux jako Julian
 • Armin Wahedi Yeganeh jako Rasul
 • Sevil Mokhtare jako Pani Mahrvan
 • Maryam Zaree jako Mina

Ciekawe informacje o „Przyszłość należy do nas”

 • Rodzice Parvisa (głównego bohatera filmu) są grani przez rodziców pisarza/reżysera Faraza Shariata.
 • Film ma elementy autobiograficzne. Jako student, sam pisarz/reżyser Faraz Shariat musiał odbywać prace społeczne w ośrodku dla osób ubiegających się o azyl w hotelu w niemieckim mieście Hildesheim, gdzie osadzona jest akcja filmu.
 • Początkowo film nosił tytuł “Wir”, zanim został zmieniony na “Futur Drei”.
 • To debiut reżyserski Faraza Shariata.

Podsumowanie

Film “Przyszłość należy do nas” otrzymał różne oceny na popularnych stronach takich jak Filmweb, IMDb i TMDb. Na Filmwebie uzyskał ocenę 6,4, na IMDb 6,6, a na TMDb 5,4. Te różnice w ocenach mogą sugerować, że film ten może być subiektywnie odbierany przez widzów.

Jako dramat, “Przyszłość należy do nas” może przyciągnąć uwagę osób zainteresowanych głębszymi tematami i emocjonalnymi historiami. Film ten może być atrakcyjny dla tych, którzy lubią refleksyjne kino, które porusza ważne społeczne i psychologiczne problemy. Osoby szukające filmów o głębi emocjonalnej i moralnych dylematach mogą być zainteresowane tym obrazem.

Jednakże, ze względu na różnice w ocenach, film może nie przypaść do gustu widzom oczekującym dynamicznej akcji lub lekkiego rozrywkowego kina. Dla tych, którzy preferują bardziej konkretną fabułę i wyraźne rozwiązania, “Przyszłość należy do nas” może okazać się zbyt abstrakcyjny lub niezrozumiały.

Podsumowując, film “Przyszłość należy do nas” jest dramatem o różnych ocenach, który może przyciągnąć uwagę widzów zainteresowanych głębszymi tematami i emocjonalnymi historiami. Jednakże, ze względu na subiektywność ocen, nie można jednoznacznie stwierdzić, czy film ten przypadnie do gustu wszystkim widzom.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo