Konto Premium

Przeminęło z wiatrem cały film

Konto Premium

Przeminęło z wiatrem – amerykański klasyk

Film „Przeminęło z wiatrem” to jeden z najbardziej znanych klasyków kina amerykańskiego, oparty na powieści Margaret Mitchell o tym samym tytule. W filmie przedstawione są losy Scarlett O’Hary, pięknej kobiety, która wychowała się na plantacji bawełny w południowych Stanach Zjednoczonych.

Opis fabuły

Akcja filmu rozgrywa się podczas wojny secesyjnej, kiedy to Scarlett O’Hara musi stawić czoła nowym wyzwaniom. Na swojej drodze spotyka Rhett Butlera, awanturnika, który staje się jej wielkim adoratorem, mimo że Scarlett O’Hara nadal kocha Ashleya, swojego dawne ujawnionego kochanka.

Film opowiada o losach bohaterki podczas walk wojennych, buntach niewolników, pożarach i zniszczeniach. Scarlett O’Hara, nie dająca za wygraną, nieustannie walczy o siebie, swoją rodzinę i plantację.

Cały film – gdzie obejrzeć?

„Przeminęło z wiatrem” to film, który można obejrzeć w wielu miejscach. Najłatwiej zrobić to na platformach streamingowych, takich jak Netflix czy HBO Go. Film dostępny jest także w sklepach internetowych, zarówno w wersji cyfrowej, jak i DVD lub Blu-Ray.

Jeśli jesteś miłośnikiem kina i chcesz zobaczyć jedną z największych klasyków w historii, koniecznie obejrzyj „Przeminęło z wiatrem”. To opowieść o miłości, buncie i przetrwaniu, która pozostaje aktualna po dziś dzień.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo