Konto Premium

Przełęcz ocalonych cały film

Konto Premium

Przełęcz ocalonych – opis filmu oraz możliwość obejrzenia całego filmu

Przełęcz ocalonych to film wojenny opowiadający historię Desmonda Dossa, sanitariusza, który podczas walk na wyspie Okinawa w czasie drugiej wojny światowej, udowadnia, że nie trzeba zabijać, by zostać bohaterem. Film ten w reżyserii Mela Gibsona zdobył uznanie zarówno krytyków jak i publiczności, a Andrew Garfield, wcielający się w postać Dossa, został nominowany do Oscara.

Fabuła filmu skupia się na historii życia Desmonda Dossa, który ze względu na swoje przekonania, odmawiał noszenia broni. Traktowany z nieufnością i oskarżany o tchórzostwo, podczas najcięższych walk udowodnił, że jego postawa nie wynika z lęku, a z przekonania. Wielokrotnie ryzykując życiem, wydobył z ognia walki ponad 70 rannych żołnierzy.

Przełęcz ocalonych to film, który w sposób poruszający przedstawia historię człowieka, który w najtrudniejszych chwilach nie stracił wiary w swoje przekonania i zawsze postępował zgodnie z nimi. Film ten, dzięki swojemu przesłaniu i wykonaniu, zdobył uznanie widzów na całym świecie.

Jeśli chcesz zobaczyć Przełęcz ocalonych w całości, to masz na to szansę. Film ten dostępny jest w serwisie Netflix, a także w innych platformach streamingowych, które oferują filmy i seriale online.

Warto poświęcić swój czas, by zobaczyć ten poruszający film, który wbrew temu, co się powszechnie sądzi, pokazuje, że nie trzeba zabijać, by zostać bohaterem.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo