Konto Premium

Przekręt cały film

Konto Premium

Przekręt – brytyjski odpowiednik Quentina Tarantino

Przekręt to brytyjski film wyreżyserowany przez Guya Ritchie’ego, który zyskał miano brytyjskiego Quentina Tarantino. To brawurowa czarna komedia o gangsterskich porachunkach, nielegalnych walkach bokserskich i diamencie wielkim jak góra.

W filmie śledzimy historię Franky’ego „Cztery Palce” (Benicio del Toro), który jako złodziej i kurier brylantów, leci do Nowego Jorku, by dostarczyć bezcenny diament jednemu z tamtejszych bossów mafii, Aviemu (Dennis Farina). Na drodze jednak pada ofiarą oszustów, którzy kradną diament. O tym kułaku dostaje wiadomość i wraz ze swoimi ludźmi wyrusza do Londynu, aby odzyskać stracony skarb.

Po przybyciu na miejsce wynajmuje on Tony’ego (Vinnie Jones), znanego również jako „Kulozłbym”, by odnaleźł diament. Co ciekawe, na drodze do odzyskania diamentu, bohaterowie spotykają na swojej drodze wiele innych interesujących postaci, które skomplikują sytuację i doprowadzą do prawdziwej awantury.

Przekręt to film, który wzbudza emocje i zapewnia dobrą zabawę. Dzięki doskonałej reżyserii, ciekawie nakręconych scen bójek oraz komicznych sytuacji, film ten wciąż cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Warto zwrócić uwagę również na doskonałą obsadę, w której występują takie gwiazdy jak Brad Pitt, Jason Statham czy Alan Ford.

Jeśli chcesz obejrzeć Przekręt cały film, warto zwrócić uwagę na oferty wypożyczalni internetowych oraz platform streamingowych. Wielu fanów kina uważa, że to jeden z najlepszych filmów brytyjskich w historii, który zasługuje na uwagę wszystkich miłośników kina akcji, komedii i sensacyjnych produkcji.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo