Konto Premium

Prime Time cały film

Konto Premium

Fabuła filmu “Prime Time”

“Prime Time” to trzymający w napięciu dramat psychologiczny. Film przenosi nas w czasie do ostatniego dnia 1999 roku, gdy Sebastian (Bartosz Bielenia) dostaje się z bronią w ręku do studia telewizyjnego. Bierze dwoje zakładników (Magdalena Popławska, Andrzej Kłak). Ma tylko jedno żądanie – wejście na antenę, na żywo podczas największej oglądalności. Chce powiedzieć telewidzom coś niezwykle ważnego, dla swojego przekazu jest gotów zaryzykować wszystko.

Historia Sebastiana to opowieść o przejmującej samotności, potrzebie akceptacji i walce z własnymi demonami. Widzowie będą świadkami jego desperackiego kroku i będą się zastanawiać, co doprowadziło go do tak skrajnych działań. Czy jest to wynik frustracji, zawodu czy może ukrytych traum z przeszłości?

W trakcie filmu poznajemy tajemnice Sebastiana, które stopniowo odkrywają jego motywacje i emocje. Dowiadujemy się o jego trudnym dzieciństwie, odrzuceniu społecznym i niezdolności do nawiązywania bliskich relacji. Przez cały film towarzyszymy Sebastianowi w jego walce z samotnością i potrzebą bycia zauważonym.

“Prime Time” porusza również temat roli mediów i ich wpływu na jednostki. Przez pryzmat wydarzeń w studiu telewizyjnym, film ukazuje manipulację informacją, chęć zdobycia jak największej oglądalności i wpływu na społeczeństwo. Sebastian, poprzez swoje żądanie wejścia na antenę, próbuje przekazać telewidzom coś ważnego i autentycznego, co może zmienić ich spojrzenie na świat.

“Prime Time” to film, który porusza trudne tematy i skłania do refleksji. Poprzez historię Sebastiana, reżyser ukazuje nam, jak silna może być potrzeba bycia usłyszanym i zrozumianym. Czy Sebastian osiągnie swój cel? Jakie będą konsekwencje jego desperackiego kroku? Odpowiedzi na te pytania znajdziemy w tej poruszającej opowieści.

Obsada aktorska w filmie „Prime Time”

Aktorzy:

  • Bartosz Bielenia jako Sebastian
  • Magdalena Popławska jako Prezenterka Mira Kryle
  • Andrzej Kłak jako Ochroniarz Grzegorz
  • Małgorzata Hajewska-Krzysztofik jako Wydawca Laura Kołodziej
  • Dobromir Dymecki jako Dowódca Krzysztof Jedynak
  • Monika Frajczyk jako Negocjatorka Lena
  • Cezary Kosiński jako Negocjator Piotr
  • Adam Nawojczyk jako Prezes Andrzej Kostecki
  • Juliusz Chrząstowski jako Ojciec Sebastiana

Gdzie obejrzeć cały film Prime Time online

Film można obejrzeć na platformie VOD Netflix. Netflix to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, oferujący szeroki wybór filmów, seriali, dokumentów i programów telewizyjnych. Serwis działa w ponad 190 krajach i ma ponad 200 milionów subskrybentów. Netflix jest znany z produkcji własnych oryginalnych treści, takich jak “Stranger Things”, “The Crown” czy “House of Cards”. Serwis oferuje również personalizowane rekomendacje dla użytkowników, a także możliwość pobierania treści offline.

Podsumowanie

Film “Prime Time” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie uzyskał ocenę 5,8, na IMDb 5,2, a na TMDb 5,1. Te oceny sugerują, że film może być kontrowersyjny i niekoniecznie przypadnie do gustu wszystkim widzom.

“Prime Time” to thriller psychologiczny, który może przyciągnąć uwagę osób poszukujących filmów o napięciu i nieprzewidywalnych zwrotach akcji. Dla fanów tego gatunku filmowego, “Prime Time” może być interesującym doświadczeniem.

Jednak dla tych, którzy preferują bardziej przewidywalne i lżejsze filmy, “Prime Time” może okazać się zbyt trudnym do zrozumienia lub zbyt mrocznym. Osoby o słabszych nerwach mogą również mieć trudności z oglądaniem tego filmu ze względu na jego potencjalnie intensywne i niepokojące sceny.

Podsumowując, “Prime Time” jest filmem dla tych, którzy szukają emocjonującego thrillera psychologicznego. Jednak dla osób preferujących lżejsze i bardziej przewidywalne filmy, może okazać się zbyt trudnym do przełknięcia.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo