Konto Premium

Powtórka cały film

Konto Premium

Powtórka

Manuela Pipa Pelari nie jest już tą samą osobą. Surowa policjantka, która łamała zasady i strzegła mrocznych tajemnic, aby przetrwać w świecie stróżów prawa, postanowiła całkowicie zmienić swoje życie. Jej świat legł w gruzach po tym, jak puściła wolno dilerkę narkotyków i odeszła ze służby. Z pomocą przyszła jej ciotka Alicia, która zabrała ją do miasteczka La Quebrada w północnej Argentynie. Przez kolejne dziesięć lat Pipa żyła odcięta od reszty świata. Wreszcie odzyskała wewnętrzny spokój i mogła opuścić gardę. Kobieta przysięgła sobie, że nigdy nie wejdzie już na drogę przemocy. Niestety, tragiczna śmierć nastolatki skłoniła ją do powrotu do świata, z którego próbowała się wyrwać.

Po powrocie do aktywności zawodowej jako prywatny detektyw, Pipa odkrywa, że śmierć nastolatki była tylko wierzchołkiem góry lodowej. Okazuje się, że w miasteczku La Quebrada panuje korupcja i handel narkotykami na dużą skalę. Pipa postanawia rozprawić się z tym problemem, jednak nie jest już tak pewna swoich umiejętności jak kiedyś.

Podczas śledztwa Pipa odkrywa, że jej ciotka Alicia również jest zamieszana w tę sprawę. Okazuje się, że Alicia była jednym z głównych członków lokalnego kartelu narkotykowego. Pipa musi zmierzyć się z trudnym wyborem – czy powinna zatrzymać swoją ciotkę i doprowadzić ją przed wymiar sprawiedliwości, czy może znaleźć inny sposób na rozwiązanie tej sytuacji?

W międzyczasie Pipa poznaje młodego dziennikarza, który również próbuje odkryć prawdę o korupcji w La Quebrada. Razem postanawiają działać i raz na zawsze oczyścić miasteczko z przestępczości.

Film “Powtórka” to historia o odrodzeniu, walce ze swoimi wewnętrznymi demonami i dążeniu do sprawiedliwości. Pipa musi zmierzyć się z przeszłością i podjąć trudne decyzje, które mogą zmienić jej życie na zawsze. Czy uda jej się pokonać korupcję i przywrócić spokój w La Quebrada?

Obsada aktorska w filmie „Powtórka”

Aktorzy:

  • Luisana Lopilato jako Pipa Pelari
  • Paulina García jako Alicia Pelari
  • Inés Estévez jako Etelvina Carreras
  • Malena Narvay jako Mecha Carreras
  • Ariel Staltari jako Ronaldo Mellino
  • Mauricio Paniagua jako Rufino Jerez
  • Aquiles Casabella jako Cruz Carreras
  • Benjamín Del Cerro jako Tobias Pelari

Gdzie obejrzeć cały film Powtórka online

Film można obejrzeć na platformie VOD Netflix. Netflix to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, oferujący szeroki wybór filmów, seriali i programów telewizyjnych. Serwis ten działa w ponad 190 krajach i ma ponad 200 milionów subskrybentów. Netflix jest znany z produkcji własnych oryginalnych treści, takich jak “Stranger Things”, “The Crown” czy “House of Cards”. Serwis oferuje również personalizowane rekomendacje dla użytkowników, a także możliwość pobierania treści offline.

Podsumowanie

Film “Powtórka” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie zdobył ocenę 4,3, na IMDb 4,4, a na TMDb 5,5. Te różnice mogą sugerować, że opinie widzów są podzielone.

“Powtórka” to kryminalny film, który może przypaść do gustu pewnej grupie widzów. Osoby lubiące zagadki i tajemnice mogą być zainteresowane tym filmem, ponieważ może on zawierać elementy intrygi i napięcia. Jednak dla tych, którzy preferują bardziej akcję i dynamiczną fabułę, “Powtórka” może okazać się zbyt powolny i nudny.

Film ten może również przyciągnąć fanów aktorskich występów, ponieważ może zawierać znakomite kreacje aktorskie. Jednak dla tych, którzy oczekują spektakularnych efektów specjalnych i widowiskowych scen akcji, “Powtórka” może być rozczarowaniem.

Podsumowując, “Powtórka” to kryminalny film, który może przyciągnąć widzów zainteresowanych zagadkami i tajemnicami oraz fanów znakomitych aktorskich występów. Jednak dla tych, którzy preferują bardziej dynamiczną akcję i efekty specjalne, ten film może nie spełnić ich oczekiwań.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo