Konto Premium

Power cały film

Konto Premium

Film “Power”

Na ulicach Nowego Orleanu rozchodzą się plotki o nowej, tajemniczej pigułce, która wyzwala supermoce. Ale jest pewien haczyk — każda osoba reaguje na nią inaczej i nie wiesz, co się stanie, dopóki jej nie połkniesz. Być może zyskasz kuloodporną skórę, supersiłę albo staniesz się niewidzialny. Ale możesz też umrzeć.

Kiedy miasto zalewa fala zbrodni związanych z nowym specyfikiem, lokalny glina (Joseph Gordon-Levitt) łączy siły z nastoletnią dilerką (Dominique Fishback) i kierowanym żądzą zemsty byłym żołnierzem (Jamie Foxx), aby wspólnie walczyć z nowym zagrożeniem. Zażywa pigułkę, aby wyśledzić i powstrzymać ludzi odpowiedzialnych za jej stworzenie.

W trakcie swojej misji bohaterowie odkrywają, że pigułka jest częścią większego spisku mającego na celu kontrolowanie społeczeństwa poprzez manipulację ich zdolnościami. Muszą stawić czoła potężnym przeciwnikom, którzy również posiadają supermoce dzięki pigułce.

W miarę jak akcja nabiera tempa, bohaterowie muszą zmierzyć się nie tylko z fizycznymi przeciwnościami, ale także z wewnętrznymi konfliktami i dylematami moralnymi. Czy warto ryzykować swoje życie dla sprawiedliwości? Jak daleko można się posunąć, aby osiągnąć cel?

“Power” to pełna akcji i napięcia historia o walce z przestępczością, nadziei na sprawiedliwość i odkrywaniu własnych granic. Czy bohaterowie zdołają powstrzymać spisek i przywrócić równowagę w mieście? Tego dowiemy się podczas ich niebezpiecznej podróży przez mroczne ulice Nowego Orleanu.

Obsada aktorska w filmie „Power”

Aktorzy:

 • Jamie Foxx jako Art
 • Joseph Gordon-Levitt jako Frank
 • Dominique Fishback jako Robin
 • Rodrigo Santoro jako Biggie
 • Amy Landecker jako Gardner
 • Courtney B. Vance jako Kapitan Craine
 • Machine Gun Kelly jako Newt
 • Tait Fletcher jako Wallace
 • Allen Maldonado jako Landry

Gdzie obejrzeć cały film Power online

Film można obejrzeć na platformie VOD Netflix. Netflix to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, oferujący szeroki wybór filmów, seriali, dokumentów i programów telewizyjnych. Serwis ten działa w ponad 190 krajach i ma ponad 200 milionów subskrybentów. Netflix jest znany z produkcji własnych oryginalnych treści, takich jak “Stranger Things”, “The Crown” czy “House of Cards”. Serwis oferuje również personalizowane rekomendacje dla użytkowników, a także możliwość pobierania treści offline.

Ciekawe informacje o „Power”

 • To jest drugi film Josepha Gordona-Levitta od jego powrotu po krótkiej samowolnej wydaleniu z tworzenia filmów. Pierwszym był “7500” (2019) na Amazonie.
 • W uzasadnieniu nieprawidłowego wykorzystania materiału genetycznego Gardner odwołuje się do Henrietty Lacks, której DNA zostało nieświadomie pobrane od niej w 1951 roku podczas leczenia raka szyjki macicy. Jej komórki zostały następnie wykorzystane, bez jej wiedzy ani wiedzy jej rodziny, do zdobycia wielu postępów, których teraz używamy w medycynie nowoczesnej, w tym chemioterapii, szczepionki przeciwko polio, mapowania genów, klonowania i zapłodnienia in vitro. Ten przypadek jest istotny, ponieważ dotyczy zarówno kwestii postępów medycznych, jak i etyki medycznej, i był przedmiotem licznych artykułów i publikacji. O tym mówił film “Nieśmiertelne życie Henrietty Lacks” (2017), w którym Kyanna Simone (gra Tracy w tym filmie) miała drugoplanową rolę.
 • Dominique Fishback, która zagrała Robina, uczennicę liceum, miała dwadzieścia dziewięć lat i ukończyła studia uniwersyteckie w momencie premiery filmu.
 • Na molo Frank mówi Robin, że jest strażnikiem. Joseph Gordon-Levitt, który gra Franka, był głównym bohaterem filmu “The Lookout” (2007).
 • Niebieski pickup, którym jeździ Art, ma napis “Supermarché Pool Cleaners” na drzwiach. Supermarché to firma produkcyjna filmu.

Podsumowanie

Film “Power” otrzymał różne oceny na stronach Filmweb i TMDb. Na Filmwebie uzyskał ocenę 5,6, natomiast na TMDb – 6,5. Jest to thriller akcji, który może przypaść do gustu osobom lubiącym dynamiczne i pełne napięcia filmy. Dzięki swojemu gatunkowi, “Power” może przyciągnąć fanów mocnych wrażeń i nieprzewidywalnych zwrotów akcji. Jednakże, dla osób preferujących spokojniejsze i bardziej refleksyjne produkcje, ten film może okazać się zbyt intensywny. Ostateczna ocena zależy od indywidualnych preferencji widza.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo