Konto Premium

Power Rangers: Once & Always cały film

Konto Premium

Power Rangers: Once & Always

Trzydzieści lat po tym, jak mądry i potężny Zordon stworzył grupę Mighty Morphin Power Rangers, drużyna staje twarzą w twarz z dobrze znanym zagrożeniem. W obliczu globalnego kryzysu wojownicy znów otrzymują wezwanie, aby stać się bohaterami, których potrzebuje świat. Ten odcinek specjalny nakręcony z okazji 30. rocznicy powstania produkcji jest zainspirowany legendarnym mottem “Once a Ranger, always a Ranger”, które oznacza, że kto raz stanie się członkiem rodziny Rangersów, ten zawsze będzie w niej mile widziany.

Obsada aktorska w filmie „Power Rangers: Once & Always”

Aktorzy:

 • Walter Jones jako Czarny Wojownik (Zack Taylor)
 • David Yost jako Niebieski Wojownik (Billy Cranston)
 • Catherine Sutherland jako Różowa Wojowniczka (Katherine “Kat” Hillard)
 • Steve Cardenas jako Czerwony Wojownik (Rocky DeSantos)
 • Charlie Kersh jako Żółta Wojowniczka (Minh Kwan)
 • Johnny Yong Bosch jako Adam Park
 • Karan Ashley jako Aisha Campbell
 • Barbara Goodson jako Rita Odraza
 • Richard Steven Horvitz jako Alpha 8 / Alpha 9

Ciekawe informacje o „Power Rangers: Once & Always”

 • Alpha aktywuje “Protokół Bandora”, który jest nazwany na cześć Czarownicy Bandory, odpowiednika Rity Repulsa z Kyôryû sentai Jûrenjâ (1992). Ponadto na ekranie komputera w tej scenie widnieją nazwy kilku miejsc w uniwersum Power Rangers, a mianowicie: Coral Harbor z Power Rangers Beast Morphers (2019), Reefside z Power Rangers DinoThunder (2004), Astro Megaship z Power Rangers in Space (1998), Terra Venture z Power Rangers Lost Galaxy (1999) oraz Turtle Cove z Power Rangers Wild Force (2002).
 • Na końcu Zach wspomina przepis “Erniego”. Ernie (Richard Genelle) był pierwotnym właścicielem centrum młodzieżowego w latach ’93 – ’97.
 • Tytuł tej serii pochodzi od frazy “Once a Ranger, always a Ranger” (Jeden raz Ranger, zawsze Ranger).
 • Ron Wasserman powraca, aby skomponować muzykę do tego specjalnego odcinka. Oprócz stworzenia oryginalnej piosenki przewodniej Mighty Morphin Power Rangers (1993), skomponował muzykę do ponad 250 odcinków franczyzy w latach 1993-1997 oraz przyczynił się do kolejnych części serii w latach późniejszych.
 • Inni Rangerzy schwytani przez Robo Ritę oprócz Jasona, Kim i Tommy’ego to: Merrick z Power Rangers Wild Force (2002), Carlos, Ashley i Phantom Ranger z Power Rangers in Space (1998), Conner i Trey z Power Rangers DinoThunder (2004), Devon, Ravi, Zoey i Nathan z Power Rangers Beast Morphers (2019), Tanya z Power Rangers Zeo (1996) oraz Kai, Leo i Damon z Power Rangers Lost Galaxy (1999).

Podsumowanie

Film “Power Rangers: Once & Always” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie ma ocenę 4,6, na IMDb 5,7, a na TMDb 6,7. To oznacza, że opinie na temat tego filmu są podzielone.

Film należy do gatunku akcji, co sugeruje, że zawiera dynamiczne sceny walki i efekty specjalne. Dla osób lubiących widowiskowe i pełne adrenaliny produkcje, “Power Rangers: Once & Always” może być interesujący.

Jednakże, ze względu na różnice w ocenach, można przypuszczać, że film ten może nie spełnić oczekiwań bardziej wymagających widzów. Osoby szukające głębszych treści fabularnych lub bardziej złożonych postaci mogą być rozczarowane.

Podsumowując, “Power Rangers: Once & Always” to film akcji, który może przyciągnąć uwagę fanów widowiskowych produkcji. Jednakże, ze względu na mieszane recenzje, nie jest to film polecany dla tych, którzy oczekują czegoś więcej niż tylko efektownych scen walki.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo