Konto Premium

Potwory i spółka cały film

Konto Premium

Potwory i spółka: kultowy film animowany

Streszczenie

„Potwory i spółka” to amerykański film animowany z 2001 roku wyprodukowany przez wytwórnię Pixar. Opowiada historię Sulleya i Mika, którzy są potworami pracującymi w fabryce Potwory i Spółka. Ich zadaniem jest straszenie dzieci i przetwarzanie ich krzyków na energię. Pewnego dnia w fabryce pojawia się mała dziewczynka o imieniu Boo, która przypadkiem trafia do świata potworów. Sulley i Mike podejmują się zadania odesłania jej do domu, jednak okazuje się, że jest to znacznie trudniejsze, niż się spodziewali.

Film „Potwory i spółka” – cały film online

Jeśli chcesz obejrzeć „Potwory i spółka” w całości online, możesz to zrobić na platformie Netflix. Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto i wyszukasz ten tytuł w katalogu. Film jest również dostępny na platformach VOD, takich jak YouTube, Google Play czy iTunes. W przypadku niektórych platform trzeba zapłacić za wypożyczenie lub zakup filmu.

Dlaczego warto obejrzeć „Potwory i spółka”?

„Potwory i spółka” to jedna z najbardziej znanych i cenionych animacji, która zachwyciła zarówno dzieci, jak i dorosłych. Film został uhonorowany Oscarem za najlepszy pełnometrażowy film animowany i uzyskał wysokie oceny krytyków. W filmie znalazły się takie wartości jak przyjaźń, odwaga i poświęcenie, a jego przesłanie skierowane jest do całej rodziny. Ponadto, „Potwory i spółka” zyskała dużą popularność i stała się jednym z klasyków kina animowanego.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo