Konto Premium

Potworna rodzinka 2 cały film

Konto Premium

Potworna rodzinka 2: Powrót potworów na ekran!

Monster Family 2, najnowsza animowana komedia przygodowa, powraca na ekrany kin! Film, wyreżyserowany przez Holgera Tappe, już zdążył podbić serca widzów od swojej premiery, która miała miejsce 15 października 2021 roku.

W drugiej części tej kultowej historii, ponownie spotykamy się z naszą ulubioną potworną rodziną. Przygody Emmiego, jego siostry Lizzy, mamy Emmę i taty Franka obfitują w humor, emocje i niezapomniane momenty. Tym razem czeka ich jeszcze większe wyzwanie!

Film “Potworna rodzinka 2” to połączenie animacji, komedii i przygody, której akcja rozgrywa się w Niemczech. Kirstie Falkous i Abraham Katz stworzyli niezwykły scenariusz, który zapewnia aż 103 minuty czystej rozrywki dla całej rodziny.

Nie przegap okazji, by ponownie zanurzyć się w świecie potworów i doświadczyć niezapomnianych chwil w towarzystwie Potwornej rodzinki 2!

Potworna rodzinka 2: Walka o Babę Jagę

Po ostatnich przygodach rodzina Wishbone’ów wróciła do normalnego życia pełnego mniejszych i większych kłopotów. Mały Max jako najniższy w klasie znów musi znosić żarty kolegów, a nastoletnia Fay nie może się pogodzić z faktem, że jej koleżanki są bardziej utalentowane. Tata znów tonie w morzu zawodowej nudy, a mama próbuje wykrzesać iskierkę ciepła, by rozpalić ogień domowego ogniska.

Mimo to Wishbone’ów nie może zabraknąć na ślubie ich ukochanej Baby Jagi z upiornie uroczym Renfieldem. Niestety uroczystość zakłóci wtargnięcie Mili Starr Łowczyni Potworów, która sprzed samego ołtarza porwie wystrojoną Babę Jagę. W tej sytuacji rodzinka znów musi stać się potworna! Max wilkołak, Fay mumia, mama wampirka i tata Frankenstein wraz z triem nieodłącznych nietoperzy gotowi są stawić czoła nie tylko Mili Starr, ale całej jej przerażająco idealnej rodzinie, która najwyraźniej ma coś do potworów.

Poszukując kryjówki Idealnych, nasi Potworni spotkają takich celebrytów potwornego świata jak Yeti, potwór z Loch Ness, a nawet sam King Congo! Wkrótce wszyscy odkryją, że nikt nie jest do końca idealny, ani całkiem potworny!

Obsada aktorska w filmie „Potworna rodzinka 2”

Aktorzy:

  • Emily Watson jako Emma Wishbone
  • Nick Frost jako Frank Wishbone
  • Jessica Brown Findlay jako Fay
  • Catherine Tate jako Baba Jaga
  • Emily Carey jako Mila Starr / Mila 2.0
  • Ethan Rouse jako Max Wishbone
  • Jason Isaacs jako Dracula
  • Ewan Bailey jako Renfield / Wielebny / Rybak / Prezenter wiadomości / Rolnik
  • Daniel Ben Zenou jako Maddox Starr

Gdzie obejrzeć cały film Potworna rodzinka 2 online

1. Canal + Premiery: Film można obejrzeć na platformie Canal + Premiery. Jest to serwis VOD oferujący najnowsze premiery filmowe, seriale oraz programy telewizyjne. Canal + Premiery jest dostępny dla abonentów platformy Canal +.

2. Player+: Film można obejrzeć na platformie Player+. Jest to polski serwis VOD, który oferuje szeroki wybór filmów, seriali, programów telewizyjnych oraz transmisji sportowych. Player+ umożliwia oglądanie treści zarówno na komputerze, jak i na urządzeniach mobilnych.

3. Amazon Prime Video: Film można obejrzeć na platformie Amazon Prime Video. Jest to popularny międzynarodowy serwis VOD oferujący bogatą bibliotekę filmów, seriali oraz programów oryginalnych produkowanych przez Amazon Studios. Amazon Prime Video jest dostępny w wielu krajach na całym świecie.

4. Cineman: Film można obejrzeć na platformie Cineman. Jest to polski serwis VOD, który skupia się głównie na kinie niezależnym i artystycznym. Cineman oferuje unikalną selekcję filmów z różnych gatunków i krajów, często prezentując produkcje niszowe i festiwalowe.

5. Rakuten TV: Film można obejrzeć na platformie Rakuten TV. Jest to międzynarodowy serwis VOD, który oferuje szeroki wybór filmów, seriali oraz programów telewizyjnych. Rakuten TV umożliwia oglądanie treści na różnych urządzeniach, w tym na telewizorach smart TV. Serwis ten jest dostępny w wielu krajach na całym świecie.

Podsumowanie

Film “Potworna rodzinka 2” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie i IMDb uzyskał ocenę 4.9, podczas gdy na TMDb oceniono go nieco wyżej – 6.7.

Biorąc pod uwagę gatunki filmu – animację, komedię i przygodę – można przypuszczać, że ten film może przyciągnąć uwagę szerokiego spektrum widzów. Miłośnicy animacji mogą cieszyć się kolorowymi i dynamicznymi wizualiami, które często towarzyszą tego typu produkcjom. Komediowe elementy mogą przyciągnąć tych, którzy lubią śmieszne sytuacje i dowcipne dialogi. Natomiast dla fanów przygód film może być interesujący ze względu na nieznane światy i nieoczekiwane wydarzenia.

Jednakże, dla osób oczekujących głębszej fabuły lub bardziej złożonych tematów, “Potworna rodzinka 2” może okazać się zbyt prostym filmem. Ponadto, jeśli ktoś nie przepada za animacją lub komedią, może nie znaleźć w nim niczego interesującego.

Podsumowując, ten film może przyciągnąć uwagę osób zainteresowanych animacją, komedią i przygodami. Jednak dla tych, którzy oczekują czegoś więcej lub nie są fanami tych gatunków, może nie być to najlepszy wybór.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo