Konto Premium

Poradnik łowczyni potworów cały film

Konto Premium

Poradnik łowczyni potworów

Zaczynająca liceum Kelly Ferguson (Tamara Smart) niechętnie przystaje na to, by zająć się podczas Halloween młodym Jacobem Zellmanem (Ian Ho). Domyśla się, że łatwo nie będzie, ale nie spodziewa się, że tego wieczoru zostanie przyjęta do tajnego międzynarodowego stowarzyszenia opiekunek, które chronią przed złem dzieci obdarzone supermocami. Aby obronić Jacoba przed potworami, Kelly podejmuje współpracę z rzeczową Wiceprezydent Kapituły Liz Lerue (Oona Laurence), mającą technologię w małym palcu Berną Vincent (Troy Leigh-Anne Johnson), specjalistką od potworów Cassie Zhen (Lynn Masako Cheng) i mistrzem eliksirów Curtisem Critterem (Ty Consiglio). Wspólnie spróbują pokonać istotę zwaną “Grand Guignolem” (Tom Felton) i elegancką wiedźmę Peggy Drood (Indya Moore) oraz służącą im armię tajemniczych stworzeń. Film jest oparty na pierwszym tomie serii popularnych książek “A Babysitter’s Guide to Monster Hunting” autorstwa Joego Ballariniego.

Obsada aktorska w filmie „Poradnik łowczyni potworów”

Aktorzy:

  • Tamara Smart jako Kelly Ferguson
  • Ian Ho jako Jacob Zellman
  • Oona Laurence jako Liz Lerue
  • Troy Leigh-Anne Johnson jako Berna Vincent
  • Lynn Masako Cheng jako Cassie Zhen
  • Ty Consiglio jako Curtis Critter
  • Tom Felton jako Wielki Guignol
  • Indya Moore jako Peggy Drood

Gdzie obejrzeć cały film Poradnik łowczyni potworów online

Film można obejrzeć na platformie VOD Netflix. Netflix to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, oferujący szeroki wybór filmów, seriali, dokumentów i programów telewizyjnych. Serwis działa w ponad 190 krajach i ma ponad 200 milionów subskrybentów. Netflix jest znany z produkcji własnych oryginalnych treści, takich jak “Stranger Things”, “The Crown” czy “House of Cards”. Serwis oferuje również personalizowane rekomendacje dla użytkowników, a także możliwość pobierania treści offline.

Ciekawe informacje o „Poradnik łowczyni potworów”

  • Na podstawie pierwszej książki w serii autorstwa Joe Ballariniego.

Podsumowanie

Film “Poradnik łowczyni potworów” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie uzyskał ocenę 5,3, na IMDb 5,4, a na TMDb 6,2. Jest to film z gatunku fantasy i komedia. Na podstawie tych ocen można stwierdzić, że film może przypaść do gustu osobom, które lubią mieszankę fantastyki i humoru. Może być interesujący dla fanów tego gatunku, którzy szukają lekkiego i rozrywkowego kina. Jednak dla osób oczekujących głębszej fabuły lub bardziej wymagających widzów, film ten może nie spełnić ich oczekiwań. Warto zwrócić uwagę na te oceny przed podjęciem decyzji o obejrzeniu tego filmu.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo