Konto Premium

Porachunki cały film

Konto Premium

Porachunki (Lock, Stock and Two Smoking Barrels) – cały film online

Porachunki (Lock, Stock and Two Smoking Barrels) to brytyjski film kryminalny z 1998 roku, który zdobył uznanie zarówno krytyków, jak i widzów. Film został wyreżyserowany przez Guya Ritchiego i opowiada historię grupy przyjaciół, którzy po przegranym pokerze muszą spłacić swoje długi w ciągu tygodnia.

Fabuła filmu

Eddy (Nick Moran) jest karcianym mistrzem, który bierze udział w grze u Harry’ego „Hatcheta” Lonsdale’a (P.H. Moriarty), znanego z brudnych interesów i prowadzenia pornobiznesu. Po przegranej Eddy zadłuża się u gangstera na 500 000 funtów, które musi spłacić w ciągu tygodnia.

Aby odzyskać pieniądze, Eddy wraz z trzema przyjaciółmi – Tomem (Jason Flemyng), Soapem (Dexter Fletcher) i Baconem (Jason Statham) – planują skok na sąsiadujący z nimi dom, w którym znajdują się miliony funtów w gotówce. Jednak nic nie idzie po ich myśli, a z czasem zaczynają przeciągać wojnę z różnymi grupami przestępczymi, w tym z gangiem prowadzonym przez Rory’ego Breakera (Vas Blackwood).

Obsada

W filmie wystąpili m.in.: Nick Moran, Jason Flemyng, Dexter Fletcher, Jason Statham, Steven Mackintosh, Nicholas Rowe, Vinnie Jones i Sting.

Rekomendacja

Porachunki to film, który z pewnością przypadnie do gustu fanom kryminalnych historii z nieco szalonymi bohaterami i oryginalnymi, nieprzewidywalnymi zwrotami akcji. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji obejrzeć tego kultowego już dzieła, koniecznie nadarzysz się z tą okazją. Teraz możesz obejrzeć cały film online i poczuć się jakbyś był w samym środku akcji.

Podsumowanie

Porachunki (Lock, Stock and Two Smoking Barrels) to film, który z miejsca stał się kultowy wśród fanów kina kryminalnego. Reżyseria Guya Ritchiego, oryginalna fabuła, wciągający klimat i zgrana obsada, która na stałe wpisała się w historię kina. Teraz, dzięki możliwości oglądania całego filmu online, możesz sam przekonać się, dlaczego ten film jest tak wyjątkowy.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo