Konto Premium

Pół żartem, pół serio cały film

Konto Premium

Some Like It Hot – kultowy film z Marilyn Monroe

O czym jest film Some Like It Hot?

Some Like It Hot to kultowy film z 1959 roku w reżyserii Billy’ego Wildera, który zdobył wiele nagród i wyróżnień. Film opowiada historię dwóch muzyków Jerry’ego (Jack Lemmon) i Joe (Tony Curtis), którzy po przypadkowym świadkowaniu porachunków kryminalnych, muszą uciekać przed gangsterami i decydują się na ucieczkę do Florydy w przebraniach kobiecych muzykantek.

Po przyjeździe na Florydę, mężczyźni trafiają do zespołu jazzowego, gdzie gra również piękna piosenkarka Sugar Kane (Marilyn Monroe). Joe zakochuje się w niej, ale musi ukryć swoją prawdziwą tożsamość, udając młodą milionerkę. Jerry również ma kłopoty, ponieważ jego udawana tożsamość Daphne budzi zainteresowanie bogatego mężczyzny.

Dlaczego Some Like It Hot jest tak popularny?

Some Like It Hot to film, który stał się kultowy dzięki doskonałej obsadzie, w tym legendarną już dzisiaj Marilyn Monroe, która wcieliła się w postać seksownej piosenkarki Sugar Kane. Film zachwyca również muzyką i niesamowitą atmosferą lat dwudziestych, a także doskonałym scenariuszem i reżyserią.

Cały film Some Like It Hot online

Jeśli chcesz obejrzeć Some Like It Hot, możesz to zrobić online. Wystarczy poszukać go na platformach VOD, takich jak np. Netflix, Amazon Prime Video czy HBO GO. Warto zobaczyć ten film nie tylko ze względu na jego kultowy status, ale także jako doskonałą komedię z niesamowitą obsadą, w której Marilyn Monroe błyszczy w każdej scenie.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo