Konto Premium

Pokój cały film

Konto Premium

Cały film „Pokój” opowiada historię matki i syna uwięzionych w pokoju przez nieznajomego mężczyznę. Film w reżyserii Lenny’ego Abrahamsona miał swoją premierę w 2015 roku, a jego główne role zagrali Brie Larson i Jacob Tremblay.

Fabuła filmu „Pokój”

Film „Pokój” to historia matki, Joy (Brie Larson), i jej pięcioletniego syna Jacka (Jacob Tremblay), którzy są uwięzieni w małym pokoju, zwanym przez Jacka Pokojem. Pokój jest jedynym miejscem, które chłopiec zna, a świat poza nim wydaje mu się nierealny. Joy jest uwięziona w Pokoju przez nieznajomego mężczyznę, który wykorzystuje ją seksualnie. Mimo to, kobieta postanawia zapewnić swojemu synowi jak najlepsze wychowanie i edukację.

Jack zaczyna zadawać coraz więcej pytań o świat zewnętrzny, a matka zaczyna planować ucieczkę. Ich szansa na ucieczkę pojawia się, gdy mężczyzna zachoruje i potrzebuje pomocy. Joy i Jack decydują się na szaloną ucieczkę z Pokoju, ale dostosowanie się do rzeczywistego świata okazuje się trudne.

Reżyseria i odbiór filmu

Film „Pokój” został wyreżyserowany przez Lenny’ego Abrahamsona, a scenariusz napisała Emma Donoghue, która napisała również powieść, na podstawie której powstał film. „Pokój” zdobył pozytywne recenzje od krytyków i zdobył wiele nagród, w tym Oscara dla Brie Larson za najlepszą rolę żeńską. Film był również nominowany do Oscara za najlepszy film.

Podsumowanie

„Pokój” to film pełen emocji i wzruszeń, opowiadający historię matki i syna, którzy próbują przetrwać w skrajnych warunkach. Film ukazuje, jak silna jest więź między matką a synem, i jak trudno jest dostosować się do rzeczywistego świata po tak długim okresie izolacji. Cały film „Pokój” z pewnością zainteresuje widzów, którzy lubią kino obyczajowe i dramaty.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo