Konto Premium

Pod ziemią cały film

Konto Premium

Recenzja: Pod ziemią – cały film

Cześć! Dzisiaj chciałbym podzielić się z Wami swoją opinią na temat filmu „Pod ziemią”. Jeśli lubicie długometrażowe dramaty, które zmuszają do zastanowienia się nad istotnymi sprawami i mają w sobie głębię, to właśnie ten film jest dla Was. Zatem zapraszam do lektury tej recenzji!

Opis filmu Pod ziemią

„Pod ziemią” to dramat opowiadający historię grupy naukowców, którzy przemierzają olbrzymią jaskinię na południu Włoch, próbując poznać tajemnice skrywane przez Ziemię. W trakcie swojej wyprawy, członkowie zespołu będą musieli zmierzyć się z własnymi lękami, ograniczeniami, a także konsekwencjami swoich decyzji.

Produkcja i obsada

„Pod ziemią” to film wyprodukowany we współpracy włosko-francusko-niemieckiej, z udziałem takich firm jak Doppio Nodo Double Bind, RAI Cinema, Société Parisienne de Production, Essential Filmproduktion, Calabria Film Commission, ZDF/Arte, Cinereach, Comune di San Lorenzo Bellizzi, Italian Speleological Society, Medienboard Berlin-Brandenburg, Pollino National Park, Regione Lazio, Eurimages oraz ARTE France Cinéma. Obsada filmu składa się głównie z włoskich aktorów, co dodaje autentyczności przedstawionej historii.

Data premiery i gdzie obejrzeć?

Film „Pod ziemią” miał swoją premierę 22 września 2021 roku. Obecnie można go znaleźć na różnych platformach streamingowych oraz w wybranych kinach. Jeśli jesteście fanami dramatów, które potrafią zaciekawić i skłonić do refleksji, warto wybrać się na seans z tym filmem.

Podsumowanie

„Pod ziemią – cały film” to propozycja dla miłośników dramatów, które dotykają ważnych tematów i skłaniają do zastanowienia się nad wartościami, jakie kierują nami w życiu. To kino, które zapada w pamięć i zostawia widza z pytaniem o to, jakie są prawdziwe motywacje ludzkich działań i jak poradzilibyśmy sobie w ekstremalnych sytuacjach. Jeśli szukacie filmu, który Was zaskoczy i zostanie z Wami na dłużej, warto dać szansę „Pod ziemią”.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo