Konto Premium

Pod ostrzałem cały film

Konto Premium

Pod ostrzałem: Niebezpieczne schronienie w małomiasteczkowym komisariacie

Drobny oszust, uciekając przed mordercą, postanawia dać się schwytać policji, by znaleźć schronienie w małomiasteczkowym komisariacie. Nie spodziewa się, jakie to będzie miało konsekwencje. Z pozoru bezpieczny areszt zamienia się w morderczą pułapkę, gdzie jego prześladowca okazuje się być tylko jednym z wielu śmiertelnych zagrożeń. Gdy zabójca pojawia się na komisariacie, do akcji wkracza wyjątkowo zadziorna i charyzmatyczna policjantka. Tak oto rozpoczyna się istny festiwal chaosu i zniszczenia.

Główny bohater, drobny oszust o imieniu Tomasz, jest ścigany przez bezwzględnego mordercę. W desperacji postanawia uciec do małego miasteczka i ukryć się w lokalnym komisariacie policji. Liczy na to, że zostanie aresztowany i będzie mógł znaleźć schronienie przed swoim prześladowcą.

Jednakże, gdy Tomasz trafia do komisariatu, okazuje się, że sytuacja jest o wiele bardziej skomplikowana niż się spodziewał. Komisariat jest miejscem pełnym korupcji, przemocy i tajemniczych interesów. Funkcjonariusze, zamiast pomagać mu, wykorzystują go do swoich celów.

Wkrótce okazuje się, że morderca, którego Tomasz uciekał, jest tylko jednym z wielu niebezpiecznych ludzi związanych z komisariatem. W miasteczku panuje atmosfera strachu i terroru, a Tomasz staje się pionkiem w grze o życie.

W tym chaosie pojawia się zadziorna i charyzmatyczna policjantka, Anna, która nie zgadza się na korupcję i przemoc w komisariacie. Postanawia stanąć po stronie Tomasza i walczyć z przestępcami.

Rozpoczyna się prawdziwy festiwal chaosu i zniszczenia. Anna i Tomasz muszą stawić czoła nie tylko mordercy, ale także innym groźnym postaciom związanych z komisariatem. Wszystko toczy się w atmosferze napięcia i niebezpieczeństwa.

Czy bohaterowie będą w stanie przetrwać i odkryć prawdę o korupcji w komisariacie? Czy uda im się pokonać wszystkie zagrożenia i znaleźć bezpieczne schronienie? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w filmie “Pod ostrzałem”.

Obsada aktorska w filmie „Pod ostrzałem”

Aktorzy:

 • Frank Grillo jako Teddy Murretto
 • Gerard Butler jako Bob Viddick
 • Toby Huss jako Anthony Lamb
 • Ryan O’Nan jako Huber
 • Alexis Louder jako Valerie Young
 • Kaiwi Lyman jako Barnes
 • Robert Walker Branchaud jako Kimble
 • Chad L. Coleman jako Duane Mitchell
 • Jose Pablo Cantillo jako Oficer Peña

Gdzie obejrzeć cały film Pod ostrzałem online

1. Canal + Premiery: Film można obejrzeć na platformie Canal + Premiery. Jest to serwis VOD oferujący najnowsze premiery filmowe. Canal + Premiery to część większej platformy Canal +, która oferuje również inne kanały telewizyjne i treści sportowe.

2. Player+: Film można obejrzeć na platformie Player+. Jest to polski serwis VOD, który oferuje szeroki wybór filmów, seriali i programów telewizyjnych. Player+ umożliwia oglądanie treści zarówno na komputerze, jak i na urządzeniach mobilnych.

3. Amazon: Film można obejrzeć na platformie Amazon Prime Video. Jest to popularny międzynarodowy serwis VOD, który oferuje szeroki wybór filmów, seriali i programów telewizyjnych. Amazon Prime Video jest dostępny w wielu krajach i oferuje również oryginalne produkcje.

4. Viaplay: Film można obejrzeć na platformie Viaplay. Jest to skandynawski serwis VOD, który oferuje filmy, seriale, programy sportowe i wiele innych treści. Viaplay jest dostępny w krajach takich jak Szwecja, Norwegia, Finlandia i Dania.

5. Play Now: Film można obejrzeć na platformie Play Now. Jest to polski serwis VOD oferowany przez operatora telekomunikacyjnego Play. Play Now umożliwia oglądanie filmów, seriali i programów telewizyjnych na różnych urządzeniach.

6. Cineman: Film można obejrzeć na platformie Cineman. Jest to polski serwis VOD, który oferuje szeroki wybór filmów i seriali. Cineman umożliwia oglądanie treści zarówno na komputerze, jak i na urządzeniach mobilnych.

7. Rakuten: Film można obejrzeć na platformie Rakuten TV. Jest to międzynarodowy serwis VOD, który oferuje filmy i seriale w różnych krajach. Rakuten TV umożliwia oglądanie treści na różnych urządzeniach i oferuje również opcję wypożyczania lub zakupu filmów.

Ciekawe informacje o „Pod ostrzałem”

 • Według Franka Grillo w wywiadzie dla Collider z marca 2021 roku, gdy Gerard Butler krótko zrezygnował z projektu, rola została zaoferowana Liamowi Neesonowi. Neeson odmówił ze względu na jedno miejsce akcji, wtedy Butler zdecydował się jednak zagrać w filmie.
 • W filmie “Copshop” podczas otwarcia użyto motywu muzycznego z filmu “Siła magnum” (1973).
 • Reżyser Joe Carnahan poprosił Alexis Louder, która gra Valerie Young, o obejrzenie kilku filmów z Clintem Eastwoodem jako inspirację, ponieważ jej postać jest rewolwerowcem w filmie. Niektóre z filmów, które obejrzała, to “Dobry, zły i brzydki” (1966) i “Brudny Harry” (1971).
 • Valerie Young wprowadza nowy kod PIN: 5969. Jest to data urodzin Joe Carnahana, scenarzysty i reżysera – 9 maja 1969 roku.
 • W filmie wykorzystano strażaków i ratowników medycznych z oddziału straży pożarnej w Clovis. Kierowcą karetki był porucznik Chris Elam.

Podsumowanie

Film “Pod ostrzałem” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie zdobył ocenę 5,6, na IMDb i TMDb – po 6,2. Jest to thriller, który może przypaść do gustu pewnej grupie widzów, ale niekoniecznie innym.

Dla osób lubiących napięcie i nieprzewidywalne zwroty akcji, “Pod ostrzałem” może być interesującym wyborem. Film ten zapewnia dawkę emocji i trzyma w napięciu przez cały czas. Jeśli lubisz zagadki i próbujesz zgadnąć zakończenie filmu, ten thriller może być dla Ciebie.

Jednakże, jeśli nie przepadasz za filmami pełnymi napięcia i nie jesteś fanem nieprzewidywalnych fabuł, “Pod ostrzałem” może Cię rozczarować. Niektórzy widzowie mogą odczuwać brak spójności w narracji lub być zawiedzeni brakiem konkretnych odpowiedzi na pytania.

Podsumowując, “Pod ostrzałem” to thriller, który może przyciągnąć uwagę osób poszukujących emocji i napięcia. Jednakże, dla tych, którzy preferują bardziej przewidywalne fabuły i spójność narracji, ten film może nie być najlepszym wyborem.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo