Konto Premium

Pluton cały film

Konto Premium

Pluton – jedna z najlepszych wojennych produkcji. Zobacz cały film już teraz!

Opis fabuły

„Pluton” to wojenny dramat, którego akcja rozgrywa się w trakcie wojny w Wietnamie. Główny bohater, Chris Taylor (w tej roli Charlie Sheen), po przybyciu na front szybko przekonuje się, jak brutalne i okrutne jest życie w czasie wojny. Bohater zmuszony jest stoczyć najtrudniejszą walkę, którą jest walka z samym sobą – z własnymi słabościami, strachem i gniewem.

O filmie

„Pluton” to film w reżyserii Olivera Stone’a, który został nagrodzony 4 Oscarami, w tym w kategorii najlepszy film. Produkcja zyskała uznanie widzów i krytyków za przedstawienie wojny w Wietnamie w sposób autentyczny i pełen emocji.

Obsada

W filmie „Pluton” zagrała gwiazdorska obsada, w której znajdziemy między innymi takie nazwiska jak: Charlie Sheen, Tom Berenger, Willem Dafoe, Forest Whitaker czy Johnny Depp.

Cały film

Jeżeli szukasz emocjonującej wojennej produkcji, to „Pluton” jest filmem dla Ciebie. Możesz zobaczyć ten klasyczny już film już teraz w całości na naszej stronie. Znajdziesz go pod adresem [tutaj wstaw link do strony z filmem]. Przekonaj się, dlaczego „Pluton” uważany jest za jedno z największych dzieł kinematografii wojennej.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo