Konto Premium

Pełny Magazynek cały film

Konto Premium

Pełny Magazynek – klasyczny film wojenny

Pełny Magazynek to film, którego premiera miała miejsce w 1987 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu był Stanley Kubrick. Jest to film wojenny opowiadający o doświadczeniach oddziału Marines w trakcie wojny w Wietnamie. Artykuł ten będzie poświęcony filmowi Pełny Magazynek cały film, stąd warto wspomnieć, że film ten dostępny jest m.in. w serwisie Netflix.

Fabuła

Pełny Magazynek to film, który dzieli się na dwie części. Pierwsza z nich przedstawia proces szkoleniowy, który muszą przejść przyszli żołnierze. Kolejne miesiące spędzają oni w specjalnym obozie szkoleniowym, gdzie ich celem jest przejście ciężkiego szkolenia, aby stać się dobrymi żołnierzami. W drugiej części filmu akcja przenosi się do Wietnamu, gdzie bohaterowie stają się częścią wojny.

Obsada

W filmie Pełny Magazynek w rolach głównych występują m.in. Matthew Modine, R. Lee Ermey, Vincent D’Onofrio, Adam Baldwin, Dorian Harewood i in. Ich gra aktorska w połączeniu z reżyserią Kubricka sprawiła, że film odniósł wielki sukces.

Odbiór filmu

Pełny Magazynek to film, który otrzymał wiele pozytywnych recenzji od krytyków filmowych i widzów. Film był nominowany do wielu nagród, m.in. do Oscara w kategorii najlepszy scenariusz adaptowany. Jest to film, który do dzisiaj uchodzi za klasyczny i który warto obejrzeć.

Podsumowując, Pełny Magazynek to klasyka gatunku filmów wojennych, którą warto zobaczyć. Dzięki swojej reżyserii, fabule i grze aktorskiej zyskał sobie uznanie widzów na całym świecie. Jeśli szukasz dobrego filmu wojennego, Pełny Magazynek cały film to doskonały wybór.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo