Konto Premium

Patthar cały film

Konto Premium

„Patthar” – indyjski film akcji z 2023 roku

„Patthar” to indyjski film akcji, którego premiera odbyła się 25 stycznia 2023 roku. Film został wyprodukowany przez Yash Raj Films, a jego budżet wynosił około 63 milionów dolarów. Reżyserem filmu jest Siddharth Anand, a w głównych rolach występują Hrithik Roshan i Deepika Padukone.

Fabuła filmu nie została jeszcze ujawniona, ale zwiastuny sugerują, że „Patthar” będzie skupiać się na ekscytujących scenach walki, pościgów i efektach specjalnych. Film został zrealizowany w języku hindi, ale będzie miał anglojęzyczną wersję z napisami.

W Indiach „Patthar” spotkał się z pozytywnymi recenzjami krytyków i widzów, którzy podkreślają, że film oferuje wciągającą akcję oraz doskonale zaprojektowane sekwencje walk. Widzowie chwalą również rolę Hrithika Roshana, uważanego za jednego z najlepszych aktorów indyjskiego kina akcji.

Jeśli szukasz dobrego filmu akcji, to „Patthar” z pewnością cię zainteresuje. Obejrzenie tego filmu to wspaniałe doświadczenie dla miłośników kina akcji, którzy chcą zobaczyć coś nowego i niepowtarzalnego. Cały film jest już dostępny, więc warto zasiąść wygodnie przed ekranem i rozpocząć przygodę z „Patthar”.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo