Konto Premium

Parasite cały film

Konto Premium

„Parasite” – cały film. Opowieść o dwóch rodzinach o różnym statusie społecznym

Film „Parasite”, wyreżyserowany przez Bong Joon-ho, to prawdziwe arcydzieło, które zyskało uznanie krytyków i widzów na całym świecie. Film zdobył wiele nagród, w tym prestiżową Złotą Palmę na festiwalu w Cannes, a także cztery Oscary, w tym za najlepszy film.

„Parasite” to historia dwóch rodzin – jednej zamożnej, drugiej biednej – które przypadkiem spotykają się ze sobą i wpadają w pułapki losu. Rodzina Kimów jest biedna, mieszka w ciemnym i małym mieszkaniu, ale mimo to zawsze trzyma się razem i liczy na siebie nawzajem. Gdy syn rodziny Ki-woo zostaje zatrudniony jako korepetytor u zamożnej rodziny Parków, sytuacja zmienia się diametralnie. Kimowie zaczynają planować, jak zdominować życie rodziny Parków i uwolnić się od swojego nędznego życia.

„Parasite” to film pełen napięcia, intryg i zaskakujących zwrotów akcji. Reżyser w doskonały sposób ukazuje przepaść między biednymi a bogatymi, a także wskazuje, że bogactwo nie zawsze równa się szczęściu. „Parasite” to film, który warto zobaczyć, nie tylko dla doskonałej fabuły, ale także dla wspaniałych aktorów i doskonałej reżyserii.

Jeśli chcesz obejrzeć cały film „Parasite”, możesz to zrobić w serwisie streamingowym, np. na platformie Netflix. Z pewnością nie pożałujesz czasu poświęconego na ten film, który pozostanie w twojej pamięci na długo.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo