Konto Premium

Oszustwo cały film

Konto Premium

„Oszustwo” – nowy film Apple TV+ już dostępny. Czy warto zobaczyć cały film?

„Oszustwo” to thriller kryminalny, który eksploruje sekrety Nowego Jorku. Opowiada o grupie oszustów, którzy biorą sobie za cel bogatego biznesmena i jego syna. Nic nie jest takie, jakie się wydaje – motywacje są brane pod lupę, a oczekiwania burzone. Czy warto zobaczyć cały film? Sprawdźmy!

O czym jest „Oszustwo”?

Akcja filmu „Oszustwo” rozgrywa się w Nowym Jorku, gdzie grupa oszustów bierze sobie za cel bogatego biznesmena i jego syna. Film eksploruje sekrety miasta, od tych skrywanych w apartamentowcach Piątej Alei po te z ciemnych zaułków Queens. Nic nie jest takie, jakie się wydaje – motywacje są brane pod lupę, a oczekiwania burzone.

Kto występuje w filmie „Oszustwo”?

W filmie „Oszustwo” w rolach głównych zobaczymy m.in. Julianne Moore, Sebastian Stan, Wagnera Mourę oraz Justice Smith. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Brian Gatewood.

Czy można obejrzeć „Oszustwo” online?

Tak, „Oszustwo” jest już dostępne do obejrzenia na platformie Apple TV+. Jeśli nie masz jeszcze subskrypcji, możesz ją wykupić i zobaczyć cały film w wysokiej jakości w dowolnym momencie.

Podsumowanie

„Oszustwo” to film, który z pewnością przypadnie do gustu fanom thrillerów kryminalnych. Brian Gatewood stworzył interesującą historię, która wciąga od pierwszych minut. Warto zobaczyć cały film i odkryć sekrety Nowego Jorku razem z bohaterami.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo