Konto Premium

Ostatnia wieczerza cały film

Konto Premium

Ostatnia wieczerza – opis fabuły

Rok 1987. W odciętym od świata klasztorze zakonnicy prowadzą klinikę dla opętanych. Pewnego dnia do klasztoru przybywa młody milicjant Marek. Udając duchownego, przenika do klasztornego życia i próbuje wyjaśnić niedawne, zagadkowe zniknięcie kilku dręczonych pensjonariuszy. Okazuje się jednak, że z klasztoru nie ma jak się wydostać.

Milicjant rozumie, że tak jak on rozpracował duchownych, jednocześnie oni rozpracowali jego. Młody milicjant staje się częścią ogromnej intrygi knutej przez duchownych od lat. Intrygi mającej na celu ożywienie prastarej legendy spowijającej klasztor i tym samym zmianę katolickiego porządku świata.

W miarę jak Marek zgłębia tajemnice klasztoru, odkrywa coraz więcej przerażających faktów. Zrozpaczony i zdezorientowany, musi stawić czoła zarówno swojej mrocznej przeszłości, jak i potężnym siłom duchowym, które chcą go zniszczyć.

W międzyczasie zakonnicy kontynuują swoje eksperymenty nad opętanymi pacjentami, wykorzystując ich jako narzędzia do osiągnięcia swoich celów. Marek zdaje sobie sprawę, że musi przerwać ten okrutny cykl i ocalić zarówno siebie, jak i niewinne ofiary.

W dramatycznym finale, Marek staje twarzą w twarz z przywódcą zakonu i odkrywa prawdę o ostatniej wieczerzy, która może zmienić wszystko. Czy uda mu się powstrzymać duchownych przed osiągnięciem ich celu? Czy zdoła uwolnić opętanych pacjentów i ocalić świat przed chaosu? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w sercu tej mrocznej i intrygującej historii.

Obsada aktorska w filmie „Ostatnia wieczerza”

Aktorzy:

  • Piotr Żurawski jako Marek
  • Olaf Lubaszenko jako Przeor Andrzej
  • Sebastian Stankiewicz jako Brat Piotr
  • Lech Dyblik jako Brat Antoni
  • Rafał Iwaniuk jako Brat Dawid
  • Krzysztof Satała jako Młody zakonnik
  • Malwina Dubowska jako Blondynka
  • Zbigniew Waleryś jako Ksiądz
  • Antoni Augustyniak jako Niemowlę

Gdzie obejrzeć cały film Ostatnia wieczerza online

Film można obejrzeć na platformie VOD Netflix. Netflix to jedna z najpopularniejszych platform streamingowych na świecie, oferująca szeroki wybór filmów, seriali, dokumentów i programów telewizyjnych. Serwis ten działa na zasadzie subskrypcji, gdzie użytkownicy płacą miesięczną opłatę za dostęp do całej biblioteki treści. Netflix produkuje również własne oryginalne filmy i seriale, które zdobywają wiele nagród i cieszą się dużą popularnością. Platforma oferuje również funkcje personalizacji, takie jak rekomendacje na podstawie wcześniej oglądanych treści.

Ciekawe informacje o „Ostatnia wieczerza”

  • Początek tego filmu jest prawie dosłownym odtworzeniem słynnego finału filmu “Omen”, co daje dość istotną wskazówkę co do prawdziwej tożsamości głównego bohatera.

Podsumowanie

Film “Ostatnia wieczerza” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie zdobył ocenę 5,3, na IMDb 5,8, a na TMDb 6. Jest to horror, więc można się spodziewać niepokojących i przerażających scen.

Dla osób, które lubią filmy z gatunku horroru i cenią sobie napięcie oraz nieoczekiwane zwroty akcji, “Ostatnia wieczerza” może być interesującym wyborem. Film ten zapewne dostarczy im dreszczyku emocji i nie pozwoli się nudzić.

Jednakże dla tych, którzy nie przepadają za straszakami i nie są fanami horrorów, “Ostatnia wieczerza” może okazać się zbyt przerażająca i nieprzyjemna. Osoby wrażliwe na sceny grozy mogą mieć trudności z obejrzeniem tego filmu bez poczucia dyskomfortu.

Podsumowując, “Ostatnia wieczerza” to horror o różnych ocenach, który może przyciągnąć uwagę miłośników tego gatunku filmowego, ale może też zniechęcić tych, którzy nie lubią mocnych wrażeń.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo