Konto Premium

Ostatnia szansa cały film

Konto Premium

Ostatnia szansa – fabuła filmu

Charlie Waldo, niegdyś ceniony detektyw LAPD, postanawia wycofać się z życia społecznego i zamieszkać w odosobnieniu na wzgórzu nad miastem, które kiedyś było jego domem. Jego spokój zostaje jednak zakłócony, gdy do chatki przychodzi jego była kochanka, prosząc go o pomoc w rozwiązaniu sprawy znanego aktora telewizyjnego Alastaira Pincha. Aktor został oskarżony o zamordowanie swojej żony, jednak sam nie pamięta niczego z tamtej nocy.

Charlie, mimo początkowych oporów, decyduje się na podjęcie śledztwa. Zaczyna odkrywać coraz to nowe tajemnice i ukryte motywy, które prowadzą go do świata show-biznesu i korupcji. W miarę jak zbliża się do prawdy, staje się celem niebezpiecznych ludzi, którzy chcą utrzymać swoje sekrety w ukryciu.

W trakcie dochodzenia Charlie spotyka różne postacie, które mają swoje własne powody, by chcieć zniszczyć Alastaira Pincha. Wśród nich jest tajemnicza kobieta o imieniu Amelia, która zdaje się mieć kluczowe informacje dotyczące morderstwa. Charlie musi jednak uważać na nią i innych, którzy chcą go zatrzymać za wszelką cenę.

W miarę jak fabuła się rozwija, Charlie odkrywa, że sprawa jest o wiele bardziej skomplikowana, niż się początkowo wydawało. Musi zmierzyć się nie tylko z własnymi demonami, ale także z przeciwnościami losu i niebezpieczeństwem, które czyha na każdym kroku.

Czy Charlie będzie w stanie rozwiązać zagadkę morderstwa i oczyścić Alastaira Pincha z zarzutów? Czy uda mu się uniknąć śmiertelnego niebezpieczeństwa i odkryć prawdę? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w filmie “Ostatnia szansa”.

Obsada aktorska w filmie „Ostatnia szansa”

Aktorzy:

 • Charlie Hunnam jako Charlie Waldo
 • Mel Gibson jako Alastair Pinch
 • Dominic Monaghan jako Warren Gomes
 • Morena Baccarin jako Lorena Nascimento
 • Clancy Brown jako Big Jim Cuddy
 • Rupert Friend jako Wilson Sikorsky
 • Lucy Fry jako Jayne White
 • Method Man jako Swag Doggg
 • Angela Oh jako Aktorka

Ciekawe informacje o „Ostatnia szansa”

 • “Last Looks” jest oparty na powieści kryminalno-tajemniczej z 2018 roku o tej samej nazwie, pierwszej książce z serii Charlie Waldo napisanej przez Goulda. Druga książka z serii, “Below the Line”, została opublikowana w sierpniu 2019 roku.
 • Zdjęcia do filmu rozpoczęły się w Atlancie 18 czerwca 2019 roku.
 • Film początkowo nosił tytuł “Waldo”, ale później zmieniono go na “Last Looks”.
 • Zegarek na ręce to zegarek Stefan Kudoke “Real Skeleton”.
 • Początkowo obsadzono Eizę González, ale zrezygnowała ze względu na konflikty w harmonogramie. Zastąpiła ją Morena Baccarin.

Podsumowanie

Film “Ostatnia szansa” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie zdobył ocenę 5,4, na IMDb 5,8, a na TMDb 6. Jest to kryminalny film, jednak nie posiadając informacji na temat fabuły, trudno jest dokładnie określić, dla kogo może się on spodobać. Jednakże, biorąc pod uwagę te oceny, można przypuszczać, że film ten może przyciągnąć uwagę osób lubiących kino sensacyjne i pełne napięcia. Dla tych, którzy preferują bardziej złożone fabuły lub nie są zainteresowani gatunkiem kryminalnym, “Ostatnia szansa” może nie być odpowiednim wyborem. Warto jednak pamiętać, że oceny filmów są subiektywne i warto samodzielnie sprawdzić ten film, aby wyrobić sobie własne zdanie.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo