Konto Premium

Ojciec Chrzestny II cały film

Konto Premium

Ojciec Chrzestny II – Niezapomniany Klasyczny Film o Mafii

Ojciec Chrzestny II, to kontynuacja słynnego filmu o życiu włoskiej rodziny gangsterskiej. Film został wyprodukowany w 1974 roku i do dziś uważany jest za jedno z najlepszych dzieł w historii kina. W filmie tym pojawiają się takie gwiazdy jak Al Pacino, Robert De Niro, i Robert Duvall. Film opowiada historię Michaela Corleone, syna Vita Corleone, który po śmierci ojca, przejmuje po nim ster w klanie.

Fabuła

Fabuła filmu skupia się na dwóch równoległych historiach, jednej rozgrywającej się przed śmiercią Vita Corleone, a drugiej po jego śmierci. Pierwsza historia przedstawia młodość Vito Corleone, granej przez Roberta De Niro, w Nowym Jorku, a druga skupia się na Michaelu Corleone, granej przez Al Pacino, który przejmuje po ojcu ster w rodzinie. Michael musi walczyć o swoją pozycję w rodzinie oraz przeciwko konkurencyjnym gangom, które chcą przejąć kontrolę nad miastem.

Obsada i Produkcja

W rolach głównych występują Al Pacino jako Michael Corleone, Robert De Niro jako Vito Corleone, i Robert Duvall jako Tom Hagen. Film został wyprodukowany przez Paramount Pictures i The Coppola Company, a jego budżet wynosił 13 milionów dolarów. Film został wyreżyserowany przez Francisa Forda Coppolę, który także napisał scenariusz wraz z Mario Puzo.

Odbiór i Nagrody

Ojciec Chrzestny II spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem krytyków oraz publiczności. Film zdobył aż 11 nominacji do nagród Oscara, z czego wygrał 6, w tym za najlepszy film, najlepszego reżysera oraz najlepszą muzykę. Film zdobył również wiele innych nagród, w tym Złoty Glob dla najlepszego filmu dramatycznego.

Czy można obejrzeć Ojca Chrzestnego II cały film online?

Tak, istnieją różne platformy streamingowe, które umożliwiają obejrzenie filmu Ojciec Chrzestny II cały film online. W celu znalezienia odpowiedniej platformy należy wyszukać film używając jego tytułu i dodatkowo słowa kluczowego „cały film”.

Podsumowanie

Ojciec Chrzestny II to jedna z najwybitniejszych produkcji w historii kina. Film zdobył uznanie krytyków oraz publiczności dzięki niezwykłej obsadzie, wspaniałej reżyserii, oraz intrygującej fabule.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

65
65
czysciec
Czyściec
cala-prawda
Cała prawda
sekretna-milosc
Sekretna miłość

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo