Konto Premium

Ojciec cały film

Konto Premium

Ojciec – przepiękny obraz o przemijaniu i miłości. Film opowiada historię Anny, która stara się opiekować swoim 80-letnim ojcem, Anthonym, który wykazuje oznaki demencji. Dzięki genialnym aktorom: Anthony’emu Hopkinsowi i Olivii Colman, produkcja ta wzbudziła wiele emocji wśród widzów, przede wszystkim zaś wzruszenie. Ojciec to film, który zmusza do zastanowienia się nad życiem i jego ulotnością.

Film ten został wyprodukowany w 2020 roku przez takie studia jak: Sony Pictures Classics, Canal+, Ciné-@, Film4 Productions, Ciné+, F Comme Film, Orange Studio, Trademark Films, Embankment Films, Viewfinder, CAA Media Finance, Les Films du Cru, AG Studios NYC oraz Simon Friend Entertainment. Film został wyreżyserowany przez francuskiego reżysera Floriana Zellera. Premiera produkcji miała miejsce 23 grudnia 2020 roku.

Jeżeli szukasz filmu, który poruszy Twoje serce, Ojciec to idealny wybór. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem dramatów, czy tylko szukasz czegoś, co pokaże, jak cenne jest życie, ten film na pewno Cię zainteresuje. Warto zwrócić uwagę na świetną grę aktorską Hopkinsa i Colman, którzy wcielają się w rolę ojca i córki. Dzięki ich wspaniałej pracy Ojciec to film, który na długo pozostanie w pamięci widza.

Ojciec – cały film jest dostępny w serwisie VOD, co pozwala na oglądanie go w dowolnym czasie i miejscu. Jest to idealny wybór dla wszystkich, którzy chcą zobaczyć tę produkcję, ale nie mieli okazji obejrzeć jej w kinie. Przekonaj się sam, jak wielkie wrażenie na Tobie zrobi ten film i zanurz się w jego wspaniałej historii już dziś!

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo