Konto Premium

Ofiara dla burzy cały film

Konto Premium

Ofiara dla burzy – opis fabuły

Amaia Salazar, główna bohaterka trylogii “Niewidzialny strażnik”, zostaje wezwana do Pampeluny, stolicy Nawarry, w celu zbadania podejrzanej śmierci noworodka i aresztowania ojca dziecka. Babcia dziecka twierdzi, że ojciec próbował uciec z ciałem dziecka, krzycząc o ofierze. Na twarzy dziewczynki widoczne są czerwone znaki, które wskazują na to, że została zamordowana. Babcia wspomina również o koszmarnym stworzeniu – Ingumie, demonie, który unieruchamia ludzi i uniemożliwia im przebudzenie, wysysając ich życie podczas snu.

Podczas dochodzenia Amaia i jej zespół odkrywają proceduralne nieprawidłowości w podobnych sprawach, które miały miejsce w pobliskiej dolinie Batzan wiele lat temu. Okazuje się, że na tak małym obszarze wystąpiła niezwykle wysoka liczba takich przypadków. Jednocześnie morderca Berasategui, którego sędzia Marquina postanawia przenieść do innego więzienia, zostaje znaleziony martwy w celi. Okazuje się, że ktoś wprowadził go w farmakologiczną śpiączkę.

“Ofiara dla burzy” to wciągający i mrożący krew w żyłach thriller, który prowadzi do zaskakującego zakończenia. Amaia musi stawić czoła wydarzeniom, które przez wiele lat pustoszyły dolinę Baztan. Nawet śnieżyca wszech czasów nie jest w stanie ukryć druzgocącej prawdy.

Obsada aktorska w filmie „Ofiara dla burzy”

Aktorzy:

 • Marta Etura jako Amaia Salazar
 • Leonardo Sbaraglia jako Juez Markina
 • Nene jako Jonan Etxaide
 • Francesc Orella jako Fermín Montes
 • Imanol Arias jako Ojciec Sarasola
 • Álvaro Cervantes jako Dr Berasategui
 • Susi Sánchez jako Rosario
 • Ana Wagener jako Fina Hidalgo
 • Eduardo Rosa jako Podinspektor Goñi

Gdzie obejrzeć cały film Ofiara dla burzy online

Film można obejrzeć na platformie VOD Netflix. Netflix to jedna z najpopularniejszych platform streamingowych na świecie, oferująca szeroki wybór filmów, seriali, dokumentów i programów telewizyjnych. Serwis działa w ponad 190 krajach i ma ponad 200 milionów subskrybentów.

Netflix jest znany z produkcji własnych oryginalnych treści, takich jak “Stranger Things”, “The Crown” czy “House of Cards”. Platforma oferuje również wiele filmów i seriali z innych wytwórni, zarówno nowości, jak i klasyki.

Jedną z ciekawych funkcji Netflix jest możliwość personalizacji rekomendacji. Na podstawie oglądanych treści i preferencji użytkownika, serwis proponuje mu kolejne filmy i seriale, które mogą go zainteresować.

Netflix umożliwia oglądanie treści na różnych urządzeniach, takich jak telewizory, smartfony, tablety czy komputery. Dodatkowo, istnieje możliwość pobierania treści offline, co pozwala na oglądanie ich bez dostępu do internetu.

Platforma oferuje różne pakiety abonamentowe, które różnią się ceną i dostępem do funkcji, takich jak jakość obrazu czy liczba jednoczesnych ekranów.

Ciekawe informacje o „Ofiara dla burzy”

 • Jak w przypadku poprzednich części Niewidzialny strażnik (2017) i Świadectwo kości (2019), film miał swoją premierę kinową w Hiszpanii (27 marca 2020 roku), a następnie został udostępniony w innych krajach za pośrednictwem platformy Netflix. Jednak z powodu pandemii COVID-19, premiera odbyła się na całym świecie na Netflixie, w tym również w Hiszpanii.
 • Benn Northover, który gra amerykańskiego chłopaka Amaii, Jamesa, pochodzi właściwie z Suffolk w Anglii. To tłumaczy jego rozpraszające wykonanie, osobliwy wybór słów i nietypowy rytm mowy.

Podsumowanie

Film “Ofiara dla burzy” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie zdobył ocenę 6,3, na IMDb 6,2, a na TMDb 6,5. Te oceny sugerują, że film może być interesujący dla osób lubiących thrillery. Jednakże, ze względu na średnie oceny, może nie spełnić oczekiwań bardziej wymagających widzów tego gatunku.

Dla fanów thrillerów, którzy cenią napięcie i nieprzewidywalność, “Ofiara dla burzy” może być godnym uwagi filmem. Mimo że nie znamy fabuły, można przypuszczać, że film ten oferuje pewne elementy zaskoczenia i intrygi. Osoby lubiące zagadki i tajemnice mogą być zainteresowane tym filmem.

Jednakże, dla tych, którzy oczekują mocniejszych wrażeń i bardziej skomplikowanej fabuły, “Ofiara dla burzy” może okazać się zbyt przewidywalny lub płytki. Jeśli ktoś preferuje bardziej intensywne thrillery z głębszym przekazem lub bardziej rozbudowanymi postaciami, ten film może nie spełnić ich oczekiwań.

Podsumowując, “Ofiara dla burzy” to thriller, który może przyciągnąć uwagę fanów tego gatunku filmowego. Jednakże, ze względu na średnie oceny, może nie być odpowiedni dla widzów o wyższych wymaganiach.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo