Konto Premium

Odlot cały film

Konto Premium

Odlot – emocjonująca animacja dla całej rodziny

Poznaj historię Carla Fredricksena i małego Russella, którzy ruszają na niezwykłą przygodę do Ameryki Południowej w niecodzienny sposób – w domu unoszonym przez setki balonów. „Odlot” to animacja dla całej rodziny, która podbija serca widzów na całym świecie.

Fabuła filmu „Odlot”

Carl Fredricksen, starszy pan, który stracił właśnie swoją ukochaną żonę Ellie, postanawia spełnić marzenie swojego życia – wyruszyć w podróż do Ameryki Południowej. Jednak nie zamierza robić tego w zwykły sposób. Przywiązuje setki balonów do swojego domu i w ten sposób wraz z domem unosi się w powietrzu. Wkrótce okazuje się, że na pokładzie został także pewien mały chłopiec, Russell, który nieoczekiwanie towarzyszy mu w podróży.

Po dotarciu na miejsce bohaterowie zostają wciągnięci w szereg nieoczekiwanych przygód, podczas których poznają między innymi dziwacznego ptaka i mówiącego ludzkim głosem psa. Muszą też zmierzyć się z groźnym przeciwnikiem, który chce zrobić im krzywdę.

Animacja dla całej rodziny

„Odlot” to film, który z pewnością przypadnie do gustu całej rodzinie. Emocjonująca i pełna przygód fabuła zachwyci zarówno dzieci, jak i dorosłych. Wszyscy z pewnością pokochają charakterystyczne postacie oraz niezwykłą wizję świata przedstawioną w filmie.

Jeśli szukasz ciekawej i pełnej emocji animacji dla całej rodziny, to „Odlot” z pewnością Cię zainteresuje. Cały film możesz obejrzeć na popularnych platformach streamingowych, takich jak Netflix czy Disney+. Przekonaj się sam, jakie przygody czekają na Carla i Russella, oraz jakie niesamowite widoki zobaczysz dzięki tej niezwykłej animacji.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo