Konto Premium

Obi Wan Kenobi: Powrót Rycerza Jedi cały film

Konto Premium

Obi Wan Kenobi: Powrót Rycerza Jedi – Dokumentalny film odyseji Jedi

David Gelb zaprasza widzów na niezwykłą podróż w czasie do świata Jedi w swoim najnowszym filmie dokumentalnym, zatytułowanym “Obi-Wan Kenobi: Powrót Rycerza Jedi”. Premiera tego fascynującego dzieła już miała miejsce 8 września 2022 roku, jednak jego wpływ na widzów trwa nadal.

Film opowiada historię jednego z najbardziej ikonicznych bohaterów sagi Gwiezdnych Wojen – Obi-Wana Kenobiego. Przez 60 minut widzowie będą mieli okazję zgłębić tajemnice mocy, odkryć nieznane fakty z życia Jedi oraz poznać kulisy powrotu Rycerza Jedi.

Produkcja filmu odbyła się w Stanach Zjednoczonych, a Gelb, znany ze swojego talentu do tworzenia poruszających dokumentów, samodzielnie stanął za kamerą. Jego umiejętność ukazania emocji i głębi postaci sprawia, że ten film jest nie tylko dla fanów sagi Gwiezdnych Wojen, ale także dla wszystkich miłośników kina dokumentalnego.

“Obi-Wan Kenobi: Powrót Rycerza Jedi” to nie tylko podróż w przeszłość, ale także inspirująca opowieść o sile, odwadze i poświęceniu. Przez obiektyw kamery Gelba, widzowie będą mieli okazję zobaczyć nie tylko kulisy filmu, ale także poznać ludzi, którzy stoją za tym niezwykłym dziełem.

Nie przegap okazji, by odkryć tajemnice Jedi i przeżyć niezapomniane chwile w towarzystwie Obi-Wana Kenobiego. “Obi-Wan Kenobi: Powrót Rycerza Jedi” to film, który z pewnością poruszy Twoje emocje i zostawi ślad w Twoim sercu.

Fabuła filmu “Obi Wan Kenobi: Powrót Rycerza Jedi”

Dokument ukazuje kulisy powrotu Ewana McGregora i Haydena Christensena do ról Obi-Wana Kenobiego i Anakina Skywalkera. Zobacz, jak pod wodzą reżyserki Deborah Chow ekipa filmowa kreuje nowych bohaterów i złoczyńców, którzy u boku kultowych postaci z filmowej sagi “Gwiezdne wojny” opowiadają nieznaną dotąd historię.

Fabuła filmu “Obi Wan Kenobi: Powrót Rycerza Jedi” rozgrywa się po wydarzeniach z trzeciej części sagi “Gwiezdne wojny”. Obi-Wan Kenobi, legendarny rycerz Jedi, ukrywa się na odległej planecie Tatooine, gdzie pilnuje młodego Luke’a Skywalkera – syna Anakina Skywalkera.

Jednak spokój Obi-Wana zostaje zakłócony, gdy dowiaduje się o powrocie swojego dawnego ucznia, Anakina, który stał się Sithem o imieniu Darth Vader. Obi-Wan musi stawić czoła swojemu dawno utraconemu przyjacielowi i zmierzyć się z jego ciemną stroną.

W trakcie filmu poznajemy również nowych bohaterów i złoczyńców, którzy wpływają na losy Obi-Wana i Anakina. Wśród nich znajduje się tajemnicza kobieta o imieniu Ahsoka Tano, była uczennica Anakina, która teraz walczy po stronie Rebelii. Razem próbują odkryć tajemnicę związane z powrotem Sithów i ich planami.

“Obi Wan Kenobi: Powrót Rycerza Jedi” to film pełen emocji, walki dobra ze złem i niezwykłych efektów specjalnych. Przez cały czas trzyma widza w napięciu, a jednocześnie pozwala na głębsze poznanie postaci Obi-Wana i Anakina oraz ich wewnętrznych konfliktów.

Film ten stanowi doskonałe uzupełnienie sagi “Gwiezdne wojny” i pozwala fanom na powrót do ukochanego uniwersum. Dzięki reżyserce Deborah Chow i utalentowanej obsadzie, “Obi Wan Kenobi: Powrót Rycerza Jedi” przynosi nowe spojrzenie na historię Jedi i Sithów, jednocześnie oddając hołd kultowym postaciom i ich niezapomnianym przygodom.

Gdzie obejrzeć cały film Obi Wan Kenobi: Powrót Rycerza Jedi online

Film można obejrzeć na platformie VOD o nazwie Disney+. Disney+ to serwis streamingowy, który został uruchomiony w listopadzie 2019 roku. Jest to platforma należąca do Walt Disney Company i oferuje szeroki wybór filmów, seriali, programów dla dzieci oraz treści oryginalnych produkowanych przez Disney.

Disney+ jest dostępny w wielu krajach na całym świecie i oferuje bogatą bibliotekę filmów i seriali związanych z markami Disney, Pixar, Marvel, Star Wars oraz National Geographic. Serwis umożliwia oglądanie treści w wysokiej jakości, a także pobieranie ich na urządzenia mobilne w celu oglądania offline.

Jedną z ciekawych funkcji Disney+ jest możliwość tworzenia profili dla różnych użytkowników, co pozwala na personalizację treści i rekomendacji. Serwis oferuje również opcję oglądania treści w trybie grupowym, dzięki czemu można synchronizować odtwarzanie z innymi osobami i wspólnie cieszyć się filmem czy serialem.

Disney+ zdobył dużą popularność dzięki swojej bogatej bibliotece klasycznych filmów animowanych Disneya oraz ekskluzywnym produkcjom, takim jak seria “The Mandalorian” osadzona w świecie Star Wars. Serwis stale rozwija swoją ofertę o nowe filmy i seriale, przyciągając tym samym coraz większą liczbę subskrybentów.

Podsumowanie

Film “Obi Wan Kenobi: Powrót Rycerza Jedi” otrzymał różne oceny na popularnych stronach takich jak Filmweb, IMDb i TMDb. Na Filmwebie uzyskał ocenę 6,6, na IMDb 7,2, a na TMDb 6,8.

Opierając się na tych ocenach, można stwierdzić, że film może przypaść do gustu osobom zainteresowanym tematyką Star Wars oraz fanom postaci Obi Wana Kenobiego. Jednakże, ze względu na średnie oceny, może nie spełnić oczekiwań bardziej wymagających widzów.

Dla osób, które lubią dokumentalne filmy o tematyce science fiction, “Obi Wan Kenobi: Powrót Rycerza Jedi” może być interesującym wyborem. Jednakże dla tych, którzy nie są zaznajomieni z uniwersum Star Wars lub nie interesują się tego typu produkcjami, film może okazać się mniej atrakcyjny.

Podsumowując, “Obi Wan Kenobi: Powrót Rycerza Jedi” jest filmem dokumentalnym, który może przypaść do gustu fanom Star Wars i postaci Obi Wana Kenobiego. Jednakże ze względu na średnie oceny, może nie być polecany dla osób spoza tej grupy zainteresowań.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo