Konto Premium

Obcy: Decydujące Starcie cały film

Konto Premium

„Obcy: Decydujące Starcie” – Cały Film

„Obcy: Decydujące Starcie” to kultowy film science-fiction, w reżyserii Jamesa Camerona, wyprodukowany w 1986 roku przez 20th Century Fox. Film ten jest kontynuacją pierwszej części „Obcego”, w którym Ellen Ripley, grana przez Sigourney Weaver, walczy z obcymi istotami.

W „Obcym: Decydującym Starciu” po 57 latach dryfowania w kosmosie, oficer Ellen Ripley zostaje odnaleziona i informowana o wysłaniu dużej grupy kolonistów na planetę, z której załoga Nostromo wyniosła obcego. Ripley wyrusza wraz z oddziałem komandosów i pracownikiem „firmy” na planetę, gdzie stają twarzą w twarz z przerażającymi stworzeniami.

Film ten zachwycił widzów swoją wspaniałą kinematografią i doskonałą grą aktorską. Sigourney Weaver wciela się w swoją rolę z wielką pasją, dostarczając widzom niezapomnianych wrażeń. Warto zobaczyć „Obcego: Decydujące Starcie” dla jego niezapomnianych scen akcji i emocjonującej fabuły.

Jeśli jesteś fanem filmów science-fiction i lubisz kino akcji, to „Obcy: Decydujące Starcie” jest dla Ciebie idealnym wyborem. Cały film jest dostępny do obejrzenia w wielu platformach streamingowych, więc nie czekaj i zobacz go już dziś!

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo