Konto Premium

O psie, który jeździł koleją cały film

Konto Premium

O psie, który jeździł koleją

Życie Zuzi (Liliana Zajbert), której tata Piotr (Mateusz Damięcki) pracuje na kolei, zmienia się nie do poznania, kiedy wkracza w nie Lampo – niezwykły pies-podróżnik. Wyjątkowy owczarek, którego wyprawy pociągiem są sensacją i hitem internetu, z miejsca zostaje najlepszym przyjacielem mającej problemy z sercem dziewczynki. Niestety, zazdrosny o sławę Lampo Dyrektor (Adam Woronowicz) robi wszystko, żeby pozbyć się psa ze swojej stacji. Kiedy mu się to udaje, rozdzielona z ukochanym pupilem Zuzia zaczyna chorować. Chociaż wszyscy starają się jej pomóc, szybko staje się jasne, że tylko bliskość i przyjaźń czworonoga mogą być lekarstwem, którego dziewczynka tak bardzo potrzebuje.

Obsada aktorska w filmie „O psie, który jeździł koleją”

Aktorzy:

  • Liliana Zajbert jako Zuzia
  • Mateusz Damięcki jako Piotr
  • Monika Pikuła jako Małgorzata
  • Adam Woronowicz jako Dyrektor
  • Maksymilian Zieliński jako Antek
  • Mila Jankowska jako Tola
  • Milena Lisiecka jako Bufetowa
  • Henryk Niebudek jako Pan Stanisław
  • Dominika Kachlik jako Kasjerka

Podsumowanie

Film “O piesie, który jeździł koleją” otrzymał ocenę 6,3 na Filmwebie. Jest to produkcja z gatunku familijnego i przygodowego.

Ten film może się spodobać osobom, które lubią historie pełne przygód i emocji. Dla tych, którzy cenią sobie filmy dla całej rodziny, “O piesie, który jeździł koleją” może być idealnym wyborem. W filmie można spodziewać się ciekawych scen akcji oraz momentów pełnych humoru.

Jednakże, dla osób oczekujących głębszych treści czy bardziej skomplikowanych fabuł, ten film może okazać się zbyt prosty i przewidywalny. Osoby nieprzepadające za historiami z udziałem zwierząt mogą również nie znaleźć w nim zainteresowania.

Podsumowując, “O piesie, który jeździł koleją” to film dla miłośników przygód i rodzinnej rozrywki, którzy szukają lekkiego i zabawnego kina.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo