Konto Premium

O północy w Magnolii cały film

Konto Premium

Premiera filmu “O północy w Magnolii” już się odbyła!

Max McGuire jest jedynym reżyserem filmu “O północy w Magnolii”, którego premiera miała miejsce 5 listopada 2020 roku. Oryginalny tytuł filmu to “Midnight at the Magnolia”, a został on wyprodukowany w Kanadzie.

Film, którego gatunek to komedia romantyczna, został napisany przez Carley Smale. Jego czas trwania wynosi 87 minut.

Premiera tego filmu była wyjątkowym wydarzeniem dla fanów kina. Opowiada on historię, która rozgrywa się w urokliwym miasteczku Magnolia, gdzie dwójka najlepszych przyjaciół, Jack i Maggie, prowadzą popularne radio internetowe. Gdy zbliża się święto Bożego Narodzenia, postanawiają udawać parę, aby zyskać większą popularność i przyciągnąć sponsorów. Jednak ich plany komplikują się, gdy zaczynają odczuwać prawdziwe uczucia do siebie.

Film “O północy w Magnolii” to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników romantycznych komedii. Już teraz warto zaplanować wieczór pełen śmiechu i wzruszeń przy tym urokliwym filmie.

O północy w Magnolii – opis fabuły

Maggie Quinn (Natalie Hall) i Jack Russo (Evan Williams) są prowadzącymi popularnej audycji radiowej. Ich rodzice wspólnie kierują klubem jazzowym Magnolia, dzięki czemu znają się od dziecka i świetnie się dogadują. Przed zbliżającymi się świętami, na antenie radia omawiają problem przedstawiania partnerów swoim rodzinom. Postanawiają więc, że w sylwestra sami podejmą się tego wyzwania i zapoznają swoich bliskich ze swoimi drugimi połówkami.

Jednak sprawy komplikują się, gdy oboje zostają porzuceni przez swoich partnerów. Nie chcą zawieść słuchaczy, którzy z niecierpliwością czekają na rozwinięcie tej historii, więc Maggie i Jack wymyślają zaskakujący plan awaryjny. Postanawiają udawać przed swoimi rodzinami, że są wciąż w związku i zapraszają ich na wspólną kolację sylwestrową do klubu Magnolia.

Podczas przygotowań do kolacji, Maggie i Jack zaczynają odkrywać nowe aspekty swojego związku. Zaczynają dostrzegać, że może między nimi istnieje coś więcej niż tylko przyjaźń. Jednak obawiają się, że jeśli to odkryją, ich relacja może się zmienić na zawsze.

W trakcie kolacji, rodzice Maggie i Jacka poznają swoje “drugie połówki” i zaczynają dostrzegać, jak bardzo pasują do swoich dzieci. Wszystko wydaje się układać idealnie, a atmosfera jest pełna miłości i magii świąt. Jednak gdy prawda wychodzi na jaw, Maggie i Jack muszą stawić czoła konsekwencjom swojego planu awaryjnego.

Film “O północy w Magnolii” to romantyczna komedia, która pokazuje, że czasem najważniejsze decyzje podejmujemy w najmniej oczekiwanym momencie. Przeplatając humor, miłość i rodzinne więzi, film przypomina nam o sile prawdziwych relacji i o tym, że czasem trzeba ryzykować, aby znaleźć szczęście.

Obsada aktorska w filmie „O północy w Magnolii”

Aktorzy:

  • Natalie Hall jako Maggie Quinn
  • Evan Williams jako Jack Russo
  • Alison Brooks jako Deb Clarkson
  • Steve Cumyn jako Steve Quinn
  • Hannah Gordon jako Bianca Bell
  • Susan Hamann jako Bev Russo
  • Victoria Maria jako Amanda
  • Dane O’Connor jako Cody
  • Olivier Renaud jako Hunter

Gdzie obejrzeć cały film O północy w Magnolii online

Film można obejrzeć na platformie VOD Netflix. Netflix to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, oferujący szeroki wybór filmów, seriali, dokumentów i programów telewizyjnych. Serwis działa w ponad 190 krajach i ma ponad 200 milionów subskrybentów. Netflix jest znany z produkcji własnych oryginalnych treści, takich jak “Stranger Things”, “The Crown” czy “House of Cards”. Serwis oferuje również personalizowane rekomendacje dla użytkowników, a także możliwość pobierania treści offline.

Ciekawe informacje o „O północy w Magnolii”

  • Scena zewnętrzna w filmie pokazuje Ratusz Miasta Oslo, Oslo, Norwegia.

Podsumowanie

Film “O północy w Magnolii” otrzymał różne oceny na stronach Filmweb, IMDb i TMDb. Na Filmwebie uzyskał ocenę 5,3, na IMDb 5,8, a na TMDb 6,3. Te oceny sugerują, że film może być kontrowersyjny i niekoniecznie przypadnie do gustu wszystkim widzom.

Jednakże, oceny te nie dostarczają nam informacji na temat fabuły filmu. Dlatego też trudno jest dokładnie określić dla kogo ten film może być interesujący. Jednakże, biorąc pod uwagę gatunek filmu – komedia romantyczna – można przypuszczać, że może on przyciągnąć uwagę osób lubiących lekkie i zabawne historie miłosne.

Dla osób, które cenią sobie tego typu produkcje i szukają czegoś przyjemnego do obejrzenia w wolnym czasie, “O północy w Magnolii” może być dobrym wyborem. Jednakże, dla tych, którzy preferują bardziej ambitne i głębokie filmy, ta komedia romantyczna może okazać się zbyt prostolinijna i przewidywalna.

Podsumowując, “O północy w Magnolii” to film otrzymujący mieszane oceny. Dla fanów lekkich komedii romantycznych może być to przyjemna rozrywka, ale dla tych, którzy oczekują czegoś więcej od filmu, może być to rozczarowujące doświadczenie.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

operacja-varsity-blues-rekrutacyjny-skandal
Operacja Varsity Blues: Rekrutacyjny skandal
operacja-varsity-blues-rekrutacyjny-skandal
Operacja Varsity Blues: Rekrutacyjny skandal
przetrwac-do-switu
Przetrwać do świtu
przetrwac-do-switu
Przetrwać do świtu

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo