Konto Premium

Noc Dziękczynienia cały film

Konto Premium

Noc Dziękczynienia: Śmierć w Plymouth

Mieszkańcy miasta Plymouth, kolebki Święta Dziękczynienia, porzucają tradycyjne, rodzinne zgromadzenia, by celebrować kolejne święto – konsumpcyjny Black Friday. Żądza posiadania doprowadza do tragicznych w skutkach zamieszek, które stają się viralowym hitem w sieci.

Rok później tajemniczy seryjny zabójca, znany jako John Carver, w akcie zemsty postanawia wybić mieszkańców Plymouth jednego po drugim, zgodnie z niepojętym, złowrogim planem. Czy uda się ująć zagadkowego sprawcę, czy też starannie dobierane ofiary pełnić będą rolę gości przy jego wynaturzonym, dziękczynnym stole?

W miasteczku panuje atmosfera strachu i niepewności. Mieszkańcy próbują zrozumieć motywy Johna Carvera i odkryć jego tożsamość. Policja rozpoczyna intensywne śledztwo, jednak sprawca okazuje się być niezwykle sprytny i nieuchwytny.

W międzyczasie, mieszkańcy Plymouth przygotowują się na kolejne Święto Dziękczynienia. Jednak tym razem to nie tylko tradycyjne obchody będą ich czekać. John Carver planuje przeprowadzić serię makabrycznych morderstw, które mają być swoistym hołdem dla tego święta. Wybiera swoje ofiary starannie, dobierając je tak, aby każda z nich pełniła rolę gościa przy jego wynaturzonym, dziękczynnym stole.

Głównymi bohaterami filmu są detektyw Anna Miller i dziennikarz Mike Thompson. Razem próbują rozwiązać zagadkę Johna Carvera i powstrzymać go przed dokonaniem kolejnych morderstw. Ich śledztwo prowadzi ich przez mroczne zakamarki miasta, odkrywając coraz to bardziej przerażające tajemnice.

Noc Dziękczynienia: Śmierć w Plymouth to film pełen napięcia i nieprzewidywalnych zwrotów akcji. Czy detektyw Anna Miller i dziennikarz Mike Thompson zdołają powstrzymać Johna Carvera przed dokonaniem swojego makabrycznego planu? Czy mieszkańcy Plymouth będą w stanie przeżyć kolejne Święto Dziękczynienia? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w tej mrożącej krew w żyłach produkcji.

Obsada aktorska w filmie „Noc Dziękczynienia”

Aktorzy:

 • Patrick Dempsey jako Szeryf Eric Newlon
 • Addison Rae jako Gabby
 • Milo Manheim jako Ryan
 • Jalen Thomas Brooks jako Bobby
 • Nell Verlaque jako Jessica
 • Rick Hoffman jako Thomas Wright
 • Gina Gershon jako Amanda Collins
 • Karen Cliche jako Kathleen

Ciekawe informacje o „Noc Dziękczynienia”

 • To jest pierwsza współpraca Eli Rotha i Ricka Hoffmana od czasu filmu Hostel (2005).
 • W przeciwieństwie do fałszywego zwiastuna, który został nakręcony w Pradze w 2006 roku, ten film został sfilmowany w Massachusetts na miejscu.
 • Tytuł roboczy filmu to “Cavern”.
 • Na podstawie fałszywego zwiastuna z Grindhouse (2007). Eli Roth wyreżyserował zwiastun Thanksgiving, który miał być pokazany między filmami Planet Terror i Death Proof jako podwójne przedstawienie.
 • Na podstawie zwiastuna filmowego wydaje się, że słynna scena na trampolinie z fałszywego zwiastuna (2007) zostanie pokazana w filmie.

Podsumowanie

Film “Noc Dziękczynienia” otrzymał ocenę 6,4 na Filmwebie. Ta ocena sugeruje, że film może być interesujący dla fanów horroru, ale niekoniecznie dla wszystkich. Osoby, które lubią dreszczyk emocji i napięcie, mogą znaleźć w nim coś dla siebie. Jednakże, dla tych, którzy nie przepadają za straszycielami i krwawymi scenami, ten film może być zbyt intensywny. Warto zaznaczyć, że oceny filmu są subiektywne i każdy może mieć inne odczucia po jego obejrzeniu.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo