Konto Premium

Nikt cały film

Konto Premium

Fabuła filmu “Nikt”

“Nikt” to historia niedocenianego ojca i męża, Hutcha Mansella, granego przez Boba Odenkirka znanego z roli Saula Goodmana w serialu “Breaking Bad” i “Zadzwoń do Saula”. Pewnego dnia w domu głównego bohatera dochodzi do włamania, jednak Hutch nie podejmuje żadnej obrony przed przestępcami. Nastoletni syn, Blake, oraz żona Becca (Connie Nielsen) są rozczarowani jego brakiem reakcji.

Następstwem tego zdarzenia jest wyzwolenie u Hutcha uśpionych, mrocznych instynktów prowadzących na ścieżkę zła. Zmierzy się on z poważnymi zagrożeniami dla siebie i swojej rodziny. Będzie musiał stawić czoła niebezpiecznemu przeciwnikowi, Alekseyowi Serebryakovowi. Hutch już nigdy nie pozostanie niezauważony.

Obsada aktorska w filmie „Nikt”

Aktorzy:

 • Bob Odenkirk jako Hutch Mansell
 • Aleksey Serebryakov jako Yulian Kuznetsov
 • Connie Nielsen jako Becca Mansell
 • Christopher Lloyd jako David Mansell
 • Michael Ironside jako Eddie Williams
 • Colin Salmon jako The Barber
 • RZA jako Harry Mansell
 • Billy MacLellan jako Charlie Williams
 • Araya Mengesha jako Pavel

Gdzie obejrzeć cały film Nikt online

Film można obejrzeć na platformach VOD takich jak Amazon, iTunes i Rakuten.

Amazon Prime Video to popularna platforma streamingowa, która oferuje szeroki wybór filmów, seriali i programów telewizyjnych. Oprócz tego, Amazon produkuje również własne oryginalne treści, takie jak “The Marvelous Mrs. Maisel” czy “The Boys”. Subskrybenci Amazon Prime mają dostęp do Prime Video w ramach swojego abonamentu.

iTunes to usługa cyfrowej dystrybucji multimedialnej firmy Apple. Użytkownicy mogą kupować i wypożyczać filmy, seriale, muzykę i książki za pośrednictwem iTunes Store. Platforma jest dostępna na różnych urządzeniach Apple, takich jak iPhone, iPad i Mac.

Rakuten TV to europejska platforma VOD, która oferuje szeroki wybór filmów i seriali. Użytkownicy mogą kupować lub wypożyczać treści w wysokiej jakości. Rakuten TV jest dostępny na różnych urządzeniach, w tym smartfonach, tabletach i telewizorach Smart TV. Platforma oferuje również sekcję darmowych filmów reklamowanych.

Wszystkie wymienione platformy VOD są popularne i oferują różnorodne treści dla swoich użytkowników.

Ciekawe informacje o „Nikt”

 • Bob Odenkirk trenował przez dwa lata przed rozpoczęciem pracy nad tym filmem i wspomina, że podzielił się swoimi zamiarami z aktorem (którego lubi, ale nie wymienia nazwiska), tylko po to, aby usłyszeć odpowiedź “Dlaczego trenujesz? Mają ludzi, którzy walczą za ciebie”. Zrozumiale jest dumny ze swojej pracy, dodając, że “bardzo dobrze bawił się podczas sekwencji walki”.
 • Sam Bob Odenkirk doświadczył dwóch włamań do swojego domu, “jedno z nich było bardzo traumatyczne dla mojej rodziny”. Miał własne skomplikowane i trudne uczucia na ten temat i wprowadził je do rozmowy dotyczącej kształtowania tej historii i postaci. “Zawsze żałujesz, że zrobiłeś za mało”.
 • Początkowo historia zaczynała się od włamania, ale wcześnie dodano otwierający montaż, aby pomóc ukazać Hutcza jako człowieka uwięzionego w monotonnym cyklu życia rodzinnego na przedmieściach.
 • Na podstawie pomysłu Boba Odenkirka, który sam zmierzył się z włamaniem do swojego domu, uwięzając intruzów w piwnicy. Był sfrustrowany sposobem, w jaki władze radziły sobie z sytuacją i zastanawiał się, jak sam by sobie z tym poradził, gdyby był “twardzielem”.
 • Bob Odenkirk wykonuje prawie wszystkie swoje własne akrobacje i sceny walki są kręcone w długich ujęciach, aby pokazać, że to on wykonuje ruchy, a nie dubler.

Podsumowanie

Film “Nikt” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie uzyskał ocenę 7,1, na IMDb 7,4, a na TMDb 8. Jest to thriller akcji, który może przypaść do gustu osobom lubiącym napięcie i dynamiczne sceny. Film ten może przyciągnąć widzów, którzy lubią historie pełne nieprzewidywalnych zwrotów akcji i emocjonujących momentów. Jednakże, dla osób preferujących spokojniejsze kino lub nieprzekonanych do tego gatunku, “Nikt” może okazać się zbyt intensywny i brutalny. Ostatecznie, oceny filmu sugerują, że jest to produkcja warta uwagi dla fanów thrillera akcji, ale niekoniecznie dla każdego widza.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo