Konto Premium

Nikt nie ujdzie z życiem cały film

Konto Premium

Nikt nie ujdzie z życiem – opis fabuły

Po długich latach opieki nad nieuleczalnie chorą matką w Meksyku, Ambar (Cristina Rodlo) postanawia zrealizować swój amerykański sen. Nielegalnie przybywa do Cleveland, mając przy sobie tylko kilka dolarów i nieodpowiednie ubranie na najzimniejszą zimę w historii.

W poszukiwaniu pracy, Ambar zostaje zatrudniona na czarno w zakładach odzieżowych. Jednocześnie wynajmuje najtańszy pokój w prawie opuszczonym pensjonacie od Reda (Marc Menchaca). Jednak już pierwszej nocy dziewczyna doświadcza dziwnych zjawisk – budzi ją szloch innych lokatorów, a także prześladują ją niepokojące koszmary i nieziemskie odgłosy dochodzące z piwnicy.

Z każdym kolejnym dniem Ambar coraz bardziej zastanawia się, kto lub co tak naprawdę mieszka z nimi w domu. Stopniowo odkrywa, że wpadła w pułapkę, w której czyha na nią nieznane zło ukryte w piwnicy. Desperacko próbuje uciec z tego koszmaru, jednak nikt w pensjonacie nie zwraca uwagi na jej krzyki.

Czy Ambar uda się ujść z życiem z tego przeklętego domu? Czy znajdzie pomoc i odkryje tajemnicę, która skrywa się w piwnicy? Film “Nikt nie ujdzie z życiem” to historia walki o przetrwanie w obliczu nieznanych sił, które czyhają na bohaterkę.

Obsada aktorska w filmie „Nikt nie ujdzie z życiem”

Aktorzy:

 • Cristina Rodlo jako Ambar
 • Marc Menchaca jako Red
 • David Figlioli jako Becker
 • David Barrera jako Beto
 • Moronke Akinola jako Kinsi
 • Joana Borja jako Simona
 • Mitchell Mullen jako Rilles
 • Alejandro Akara jako Carlos
 • Vala Noren jako Freja

Gdzie obejrzeć cały film Nikt nie ujdzie z życiem online

Film można obejrzeć na platformie VOD Netflix. Netflix to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, oferujący szeroki wybór filmów, seriali, dokumentów i programów telewizyjnych. Serwis ten działa w ponad 190 krajach i ma ponad 200 milionów subskrybentów. Netflix jest znany z produkcji własnych oryginalnych treści, takich jak “Stranger Things”, “The Crown” czy “House of Cards”. Serwis oferuje również personalizowane rekomendacje dla użytkowników, a także możliwość pobierania treści offline.

Ciekawe informacje o „Nikt nie ujdzie z życiem”

 • Aktorka Joana Borja, która gra Brazylijkę na początku filmu, jest tak naprawdę Portugalką.
 • Ok. 30:59, jednym z obrazów z książki jest Kodeks Borgiów. Po lewej stronie rysunek przedstawia boginię Itzpapalotl (co oznacza “Obsydianowy motyl”). Była ona głównym bóstwem dla Chichimeków, ale Kodeks Borgiów wyjaśnia, że była pewnego rodzaju demonem. Rysunek pokazuje popielaty kolor rąk bogini, dokładnie taki sam kolor, który jest przedstawiony, gdy stworzenie (które wygląda jak motyl) porusza się za pomocą obu ramion. Wszystko to oznacza, że stworzenie to nie jest nikim innym jak Itzpapalotl.
 • Oryginalna powieść i film na początku wydają się opowiadać historię handlu ludźmi, aby później ujawnić dziwacznych nadnaturalnych złoczyńców w ich odpowiednich zakończeniach. Jednak film znacznie zmienia potwora z książki, ponieważ wiekowy duch Czarnej Maggie, który występuje w materiale źródłowym, nie pojawia się w filmie Netflix. Zamiast tego Ambar odkrywa, że w kamiennym pudełku, które nawiedza jej sny, mieszka gigantyczny hybryda motyla i człowieka, a to potworność jest odpowiedzialna za wiele śmierci w domu.
 • Kiedy Ambar wcześniej w filmie szpera po biurze, widzi szkic przedstawiający Itzpapalotl, aztecką religijną legendę z motylimi skrzydłami, wyłaniającą się z kamiennego pudełka, aby pochłonąć ofiarę ludzką.
 • Na podstawie powieści “No One Gets Out Alive” autorstwa Adama Nevilla.

Podsumowanie

Film “Nikt nie ujdzie z życiem” otrzymał różne oceny od krytyków. Na stronie Filmweb uzyskał ocenę 4,5, na IMDb 5,3, a na TMDb 5,9. Te różnice w ocenach sugerują, że film może być kontrowersyjny i podzielony wśród widzów.

Jako horror, ten film może przyciągnąć fanów gatunku, którzy lubią dreszczyk emocji i napięcie. Osoby zainteresowane niekonwencjonalnymi historiami i nieoczekiwanymi zwrotami akcji również mogą być zainteresowane tym filmem.

Jednak dla tych, którzy nie są fanami horrorów lub nie lubią filmów z dużą ilością napięcia i strachu, “Nikt nie ujdzie z życiem” może być trudny do przełknięcia. Osoby o słabszych nerwach mogą czuć się niekomfortowo podczas oglądania tego filmu.

Podsumowując, jeśli jesteś fanem horrorów i lubisz filmy, które wzbudzają napięcie i strach, “Nikt nie ujdzie z życiem” może być dla Ciebie interesujący. Jednak jeśli nie przepadasz za tym gatunkiem lub preferujesz lżejsze kino, ten film może Cię nie przekonać.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo