Konto Premium

Nigdzie cały film

Konto Premium

Nigdzie – opis fabuły

Mia (Anna Castillo) spodziewa się dziecka i wraz z mężem podejmuje desperacką decyzję o ucieczce z rządzonego przez totalitarny reżim kraju. Ich jedyną szansą na wolność jest podróż drogą morską, ukrywając się w kontenerze. Jednak los nie jest im łaskawy, gdy zostają przymusowo rozdzieleni podczas niebezpiecznej podróży.

Gwałtowny sztorm spycha kontener do wody, a Mia zostaje osamotniona na pełnym morzu. Teraz musi stawić czoła nie tylko niebezpieczeństwom wynikającym z braku jedzenia, wody i schronienia, ale także własnym lękom i wątpliwościom.

Z determinacją i siłą woli kobieta podejmuje walkę o przetrwanie, zdeterminowana uratować życie swojej nienarodzonej córki oraz ponownie połączyć się z mężem. Przez wiele dni i nocy Mia przemierza bezkresne morze, napotykając na swojej drodze zarówno przyjaznych ludzi, jak i niebezpieczne sytuacje.

W miarę upływu czasu Mia odkrywa w sobie siłę, której nie są w stanie zniszczyć ani trudności, ani samotność. Jej miłość do rodziny i pragnienie wolności napędzają ją do walki, nawet w najtrudniejszych chwilach.

Czy Mia zdoła pokonać wszystkie przeciwności losu i dotrzeć do bezpiecznego miejsca? Czy odnajdzie swojego męża i połączy się z nim na nowo? Film “Nigdzie” to poruszająca historia o determinacji, miłości i nadziei, która przenosi widza w świat pełen niebezpieczeństw i emocji.

Obsada aktorska w filmie „Nigdzie”

Aktorzy:

  • Anna Castillo jako Mia
  • Tamar Novas jako Nico
  • Tony Corvillo jako Gil
  • Mariam Torres jako Lucía
  • Irina Bravo jako Ángela
  • Victoria Teijeiro jako Vicky
  • Lucía Soria jako Sandra

Podsumowanie

Film “Nigdzie” otrzymał oceny 5,9 na Filmwebie. Jest to dramat i thriller, co sugeruje, że film może przyciągnąć uwagę widzów zainteresowanych napięciem i emocjonalnymi historiami. Jednakże, ze względu na ogólną ocenę, może nie być to film dla wszystkich. Osoby preferujące lżejsze, bardziej rozrywkowe produkcje mogą nie być zainteresowane tym filmem. Jednak dla tych, którzy lubią głębokie historie i trzymające w napięciu filmy, “Nigdzie” może być interesującym wyborem.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo