Konto Premium

Nigdy nie całuj faceta w świątecznym swetrze cały film

Konto Premium

Premiera filmu “Nigdy nie całuj faceta w świątecznym swetrze” już za nami!

31 lipiec 2023 – Dzisiejsza data przypomina nam o jednym z najbardziej romantycznych filmów świątecznych, który miał swoją premierę już jakiś czas temu. “Nigdy nie całuj faceta w świątecznym swetrze”, w reżyserii Allana Harmona, trafił na ekrany kin 7 listopada 2020 roku.

Oryginalny tytuł filmu brzmi “Never Kiss a Man in a Christmas Sweater”, a jego gatunek to połączenie romansu i atmosfery świąt Bożego Narodzenia. Produkcja filmu odbyła się w Stanach Zjednoczonych, gdzie powstała magiczna historia miłosna.

Scenariusz do filmu został napisany przez Ninę Weinman, która stworzyła niezwykłą opowieść o miłości, która rozkwita w okresie świąt. Czas trwania filmu wynosi 84 minuty, co pozwala widzom na pełne zanurzenie się w historii bohaterów.

“Nigdy nie całuj faceta w świątecznym swetrze” to film, który zachwyca swoją atmosferą i przypomina nam o magii świąt Bożego Narodzenia. Choć premiera odbyła się już jakiś czas temu, warto sięgnąć po tę produkcję, aby poczuć ciepło i miłość, które towarzyszą nam w tym wyjątkowym okresie roku.

Nigdy nie całuj faceta w świątecznym swetrze

Dla samotnej matki Maggie O’Donnell (Ashley Williams) Boże Narodzenie było zawsze czasem spędzanym w otoczeniu rodziny, ale w tym roku jej córka Ellen wyjechała na święta z ojcem, co oznacza, że Maggie spędzi Wigilię sama w domu.

Wszystko zmienia się, kiedy kobieta dosłownie wpada na Lucasa Cavelli (Niall Matter) na stoisku z choinkami. Maggie boleśnie uderza go świątecznym drzewkiem i ranny Lucas jest zmuszony zrezygnować z wyjazdu na narty do Aspen i zostać na święta w mieście.

Maggie bardzo chce mu to wynagrodzić i zaprasza go do swojego domu. Wspólnie spędzają Boże Narodzenie, nawzajem się wspierając. W ciągu świąt połączy ich przyjaźń i coraz bliższa więź, która szybko przerodzi się w miłość.

Obsada aktorska w filmie „Nigdy nie całuj faceta w świątecznym swetrze”

Aktorzy:

 • Ashley Williams jako Maggie O’Donnell
 • Niall Matter jako Lucas Cavelli
 • Lisa MacFadden jako Alyssa
 • Brendon Zub jako Chris Cavelli
 • Bethel Lee jako Leah
 • Matthew MacCaull jako Cameron
 • Jarrod Evanyshyn jako Alex
 • Paula Burrows jako Grace
 • Kwesi Ameyaw jako Aaron Phillips

Gdzie obejrzeć cały film Nigdy nie całuj faceta w świątecznym swetrze online

HBO Max: Film można obejrzeć na platformie streamingowej HBO Max. Jest to popularny serwis VOD, który oferuje szeroki wybór filmów i seriali. HBO Max jest dostępny w Stanach Zjednoczonych i oferuje oryginalne produkcje HBO, takie jak “Gra o tron” czy “Czarnobyl”. Serwis oferuje również filmy i seriale innych wytwórni, takich jak Warner Bros. czy DC Comics.

Player+: Film można obejrzeć na platformie Player+. Jest to polski serwis VOD, który oferuje dostęp do wielu filmów, seriali, programów telewizyjnych i transmisji sportowych. Player+ oferuje zarówno treści polskie, jak i zagraniczne. Serwis umożliwia oglądanie materiałów na różnych urządzeniach, takich jak telewizory, smartfony czy tablety.

Play Now: Film można obejrzeć na platformie Play Now. Jest to serwis VOD oferowany przez operatora telekomunikacyjnego Play. Play Now umożliwia dostęp do różnorodnych treści wideo, w tym filmów, seriali i programów telewizyjnych. Serwis jest dostępny dla klientów Play i umożliwia oglądanie materiałów na różnych urządzeniach mobilnych.

Ciekawe informacje o „Nigdy nie całuj faceta w świątecznym swetrze”

 • Częściowo nakręcony w Abbotsford, Kolumbia Brytyjska, w miejscu salonu fryzjerskiego Modas Operandi na ulicy Monroe.
 • Oparty na książce o tym samym tytule autorstwa Debbie Johnson.
 • Tytuł książki, na podstawie której powstał ten film, pierwotnie brzmiał “Nigdy nie całuj mężczyzny w swetrze bożonarodzeniowym” autorstwa Debbie Johnson. W Liverpoolu, skąd pochodzi Debbie Johnson, sweter bożonarodzeniowy nazywany jest “Christmas Jumper”.
 • Niall Matter, Lisa MacFadden, Brendon Zub, Matthew MacCaull, Kwesi Ameyaw i Ellie Harvie wystąpili również w serii filmów Hallmarka “Aurora Teagarden Mysteries”.

Podsumowanie

Film “Nigdy nie całuj faceta w świątecznym swetrze” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie zdobył ocenę 4,9, na IMDb 6,7, a na TMDb 6,5.

Bazując na tych ocenach, można stwierdzić, że film ten może przypaść do gustu osobom lubiącym romantyczne historie oraz świąteczną atmosferę. Osoby ceniące lekkie i przyjemne kino mogą znaleźć w nim coś dla siebie.

Jednakże dla widzów oczekujących głębszych treści i bardziej wymagających fabuł, film ten może okazać się zbyt prosty i przewidywalny.

Podsumowując, “Nigdy nie całuj faceta w świątecznym swetrze” to film dedykowany miłośnikom romansów i świątecznej magii, którzy szukają czegoś lekkiego i przyjemnego do obejrzenia.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo