Konto Premium

Nieznośny ciężar wielkiego talentu cały film

Konto Premium

The Unbearable Weight of Massive Talent – komedia akcji z Nicolasem Cagem

Nicolas Cage to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w świecie kina. Jego role w takich filmach jak „Con Air” czy „Face/Off” zyskały miano kultowych. Jednak w filmie „The Unbearable Weight of Massive Talent” Cage gra samego siebie. Fabuła filmu skupia się na kryzysie finansowym aktora i jego udziale w przyjęciu urodzinowym swojego fana.

Film, w reżyserii Toma Gormicana, to połączenie komedii, akcji i kryminału. Cage zagra w nim samego siebie, a jego fanem i gospodarzem przyjęcia urodzinowego będzie Javi, granego przez Pedro Pascala.

Cały film „The Unbearable Weight of Massive Talent” pokazuje, jak Cage i Javi zostają uwikłani w szereg niebezpiecznych sytuacji. Javi namawia Cage’a, by ten odgrywał najsłynniejsze sceny ze swoich filmów, a jednocześnie tajni agenci amerykańskiej służby proszą aktora o pomoc w ujawnieniu przestępczej działalności jednego z najniebezpieczniejszych ludzi na Ziemi.

„The Unbearable Weight of Massive Talent” to film dla fanów Nicoalsa Cage’a, ale również dla miłośników kina akcji i kryminałów. Premiera filmu odbyła się 20 kwietnia 2022 roku, a cały film można obejrzeć na platformie streamingowej.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo