Konto Premium

Niezniszczalni 4 cały film

Konto Premium

Fabuła filmu “Niezniszczalni 4”

Lee Christmas i Barney Ross po raz kolejny zwołują ekipę topowych najemników, by stanąć do walki z wyjątkowo bezwzględnym wrogiem. Niezniszczalni wkraczają do akcji zawsze, gdy wszystkie inne środki zawodzą. Tym razem jednak stara gwardia nie wystarczy. Do zespołu twardzieli dołącza młode pokolenie reprezentujące nowe style walki, inną taktykę i metody działania. Muszą odbić z rąk terrorystów broń masowej zagłady o niewyobrażalnej sile, zanim trafi ona w ręce dyktatora, który nie cofnie się przed niczym, by ocalić swoją potęgę. Dodatkową komplikacją będzie wybuchowa relacja, która połączy Lee Christmasa (Jason Statham) ze zmysłową femme fatale Giną (Megan Fox).

Obsada aktorska w filmie „Niezniszczalni 4”

Aktorzy:

 • Jason Statham jako Lee Christmas
 • Sylvester Stallone jako Barney Ross
 • Andy Garcia jako Marsh
 • 50 Cent jako Easy Day
 • Megan Fox jako Gina
 • Dolph Lundgren jako Gunner Jensen
 • Tony Jaa jako Decha
 • Iko Uwais jako Suarto Rahmat
 • Randy Couture jako Toll Road

Ciekawe informacje o „Niezniszczalni 4”

 • Jason Statham wyraził swoją miłość do filmu “Niezniszczalni”. O współpracy z kolegą z planu, Sylvesterem Stallone’em, powiedział: “Pracować z Sylvesterem Stallone’em to coś niesamowitego. Pamiętam, jak dorastałem i oglądałem jego filmy, a teraz być reżyserowanym przez niego i grać w filmie, który on wyprodukował, to prawdziwy przywilej dla każdego mężczyzny kochającego filmy akcji. To jest niesamowite. Zrobię tyle filmów, ile on chce.”
 • Sylvester Stallone podczas promocji wydania DVD/Blu-ray filmu “Niezniszczalni 3” (2014) stwierdził, że jeśli powstanie czwarty film, na pewno będzie miał rating R, w przeciwieństwie do ocenionego na PG-13 “Niezniszczalnych 3”. Wypowiedział się na ten temat następująco: “Bez wątpienia tak”, potwierdził. “Uważam, że to była straszna pomyłka ze strony wszystkich, próbujących dotrzeć do szerszej publiczności kosztem zmniejszenia przemocy, której oczekuje widownia. Jestem pewien, że to się nie powtórzy.”
 • Sylvester Stallone potwierdził, że jest to pierwsza część nowej trylogii.
 • Podczas wydarzenia “An Experience with Sylvester Stallone” w Birmingham w 2019 roku, Stallone wyraził swoje pragnienie, aby w “Niezniszczalnych 4” wystąpili Carl Weathers, Kurt Russell i Dolph Lundgren. Zwrócił również uwagę na najmocniejszego człowieka świata w publiczności, Eddiego Halla, i powiedział, że chciałby go mieć w “Niezniszczalnych 4” jako nową krew. Eddie wstał i zaprezentował podwójne skurcz bicepsa.
 • Jason Statham był pierwszym aktorem, oprócz Sylvester Stallone’a, który potwierdził swoją obecność w tym filmie.

Podsumowanie

Film “Niezniszczalni 4” otrzymał różnorodne oceny na stronie Filmweb. Niektórzy użytkownicy przyznali mu wysokie oceny, inni natomiast byli bardziej krytyczni. Gatunek filmu to akcja, co sugeruje, że możemy spodziewać się dynamicznych scen i widowiskowych efektów specjalnych.

Podsumowując, ten film może przypaść do gustu osobom, które lubią intensywne akcje, widowiskowe sceny i nieustające napięcie. Dla fanów gatunku akcji może to być doskonała rozrywka. Jednakże, dla tych, którzy preferują bardziej złożone fabuły i głębsze przesłanie, “Niezniszczalni 4” może okazać się rozczarowaniem.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo