Konto Premium

Niezapomniana cały film

Konto Premium

Premiera filmu “Niezapomniana” – niezwykły thriller od Deona Taylora

Deon Taylor to jedyny reżyser filmu “Niezapomniana”, który już odbył swoją premierę. Film został wydany 30 października 2020 roku pod oryginalnym tytułem “Fatale”. To niesamowity thriller, który zapewni widzom niezapomniane emocje.

Scenariusz filmu został napisany przez David Loughery, a jego czas trwania wynosi 102 minuty. “Niezapomniana” została wyprodukowana w Stanach Zjednoczonych i jest doskonałym przykładem gatunku thriller.

W filmie wcielają się znani aktorzy, których nazwiska z pewnością przyciągną uwagę widzów. Nie możemy doczekać się, aby zobaczyć ich w akcji!

Zapraszamy na niezapomnianą podróż pełną napięcia i emocji wraz z filmem “Niezapomniana”!

Niezapomniana: Namiętność, zdrada i walka o ocalenie małżeństwa

Kiedy odnoszący sukcesy agent sportowy (Michael Ealy) daje się ponieść namiętności i spędza noc z uwodzicielsko piękną i niebezpieczną policjantką Valerie Quinlan (Hilary Swank), nie podejrzewa, że pozornie niezobowiązująca przygoda będzie miała daleko idące konsekwencje. Teraz, zmanipulowany i uwikłany w prowadzone przez nią śledztwo, zdaje się być w sytuacji bez wyjścia. Jak daleko będzie w stanie się posunąć, by uratować swoje małżeństwo? W filmie “Niezapomniana” śledzimy historię agenta sportowego, który musi zmierzyć się z własnymi błędami i podjąć trudne decyzje, aby naprawić swoje związki i ocalić swoje małżeństwo. Czy będzie w stanie pokonać przeciwności losu i odzyskać zaufanie swojej żony? Film porusza tematy namiętności, zdrady oraz walki o ocalenie miłości i zaufania w małżeństwie.

Obsada aktorska w filmie „Niezapomniana”

Aktorzy:

 • Mike Colter jako Rafe Grimes
 • Damaris Lewis jako Tracie Tyler
 • Tyrin Turner jako Tyrin Abenathy
 • Danny Pino jako Carter Haywood
 • Geoffrey Owens jako Bill Cranepool
 • Kali Hawk jako Micaela
 • David Hoflin jako Oficer Lowe
 • Sam Daly jako Oficer Stallman
 • Oakley Bull jako Haley

Gdzie obejrzeć cały film Niezapomniana online

1. Player+: Player+ to polski serwis VOD, który oferuje szeroki wybór filmów, seriali i programów telewizyjnych. Można go obejrzeć na stronie internetowej player.pl oraz poprzez aplikację mobilną dostępną na smartfony i tablety. Serwis oferuje zarówno treści darmowe, jak i płatne, w tym filmy i seriale z polskimi produkcjami oraz zagranicznymi hitami. Player+ umożliwia również oglądanie kanałów telewizyjnych na żywo.

2. Cineman: Cineman to platforma VOD dostępna w Szwajcarii. Serwis oferuje szeroki wybór filmów, w tym najnowsze premiery kinowe, klasyki filmowe oraz filmy niezależne. Cineman umożliwia oglądanie filmów online na komputerze, smartfonie lub tablecie. Dodatkowo, serwis oferuje informacje o kinach, repertuarze oraz recenzje filmowe. Cineman jest popularnym serwisem wśród miłośników kina w Szwajcarii.

3. Rakuten: Rakuten TV to międzynarodowy serwis VOD, który działa w wielu krajach, w tym w Polsce. Serwis oferuje szeroki wybór filmów i seriali, zarówno płatnych, jak i darmowych. Rakuten TV umożliwia oglądanie treści online na różnych urządzeniach, takich jak telewizory Smart TV, komputery, smartfony i tablety. Serwis oferuje również opcję wypożyczenia lub zakupu filmów, które można oglądać w dowolnym momencie. Rakuten TV jest znany z wysokiej jakości obrazu i dźwięku oraz bogatej biblioteki filmowej.

Ciekawe informacje o „Niezapomniana”

 • Hilary Swank i Mike Colter po raz drugi pracują razem po filmie “Za wszelką cenę” (2004).
 • Budynek mieszkalny Valerie ma towarowy windę podobną do budynku Alex Forrest z bardzo podobnego filmu “Fatalne zauroczenie” (1987).
 • Samochód, którym jeździ Tyrin, to ten sam model Mustang, którym aktor jeździł w filmie “Zagrożenie dla społeczeństwa” (1993).
 • Reżyser Deon Taylor, scenarzysta David Loughery i główny aktor Michael Ealy wcześniej współpracowali przy thrillerze “Natręt” (2019).

Podsumowanie

Film “Niezapomniana” otrzymał różne oceny na stronach takich jak Filmweb, IMDb i TMDb. Na Filmwebie uzyskał ocenę 5,1, na IMDb 5,4, a na TMDb 6,1. Te oceny sugerują, że film może być kontrowersyjny i niekoniecznie przypadnie do gustu każdemu widzowi.

Jako thriller, “Niezapomniana” może przyciągnąć uwagę osób lubiących napięcie i nieprzewidywalne zwroty akcji. Dla tych, którzy cenią sobie filmy o zagadkach i tajemnicach, ten film może być interesujący. Jednakże, dla osób oczekujących głębszych treści lub bardziej rozbudowanej fabuły, “Niezapomniana” może okazać się rozczarowaniem.

Warto zaznaczyć, że oceny filmu są dość średnie, co sugeruje, że nie jest to produkcja wybitna ani niezwykle popularna. Dlatego też, jeśli ktoś preferuje bardziej znane i wysoko oceniane filmy, “Niezapomniana” może nie spełnić ich oczekiwań.

Podsumowując, film “Niezapomniana” może przypaść do gustu osobom lubiącym thrillery z zagadkową fabułą i napięciem. Jednakże, ze względu na średnie oceny i brak informacji na temat fabuły, nie można jednoznacznie stwierdzić, czy film ten przypadnie do gustu każdemu widzowi.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo