Konto Premium

Niewierni w Paryżu cały film

Konto Premium

Niewierni w Paryżu – opis fabuły

Fanny (Lou de Laâge) i Jean (Melvil Poupaud) są małżeństwem, które wydaje się być idealne. Oboje odnoszą sukcesy zawodowe, mieszkają w luksusowym apartamencie w ekskluzywnej dzielnicy Paryża i ich miłość wydaje się być tak silna jak na początku ich związku. Jednak wszystko zmienia się, gdy Fanny przypadkowo spotyka Alaina (Niels Schneider), swojego byłego kolegę z liceum.

Spotkanie to wywołuje w Fanny ogromne emocje i zwala ją z nóg. Nie mogąc oprzeć się pokusie, Fanny i Alain spotykają się ponownie i zaczynają coraz bardziej zbliżać do siebie. Ich relacja staje się coraz bardziej intensywna, a namiętność między nimi rośnie.

W międzyczasie Jean zaczyna podejrzewać, że coś jest nie tak. Zauważa zmiany w zachowaniu Fanny i podejrzewa, że może mieć romans. Zaczyna śledzić żonę i odkrywa jej spotkania z Alainem.

Napięcie między bohaterami narasta, a sytuacja staje się coraz bardziej skomplikowana. Fanny musi dokonać trudnego wyboru między swoim dotychczasowym życiem u boku Jeana a nową, intensywną miłością do Alaina.

Film “Niewierni w Paryżu” to historia o zdradzie, namiętności i trudnych wyborach. Przedstawia nam ona trójkąt miłosny, który stawia bohaterów w trudnej sytuacji moralnej. Czy Fanny zdecyduje się na zdradę i porzuci swoje dotychczasowe życie dla nowej miłości? Jakie będą konsekwencje jej wyboru? Odpowiedzi na te pytania znajdziemy w filmie.

Obsada aktorska w filmie „Niewierni w Paryżu”

Aktorzy:

 • Lou de Laâge jako Fanny Fournier
 • Niels Schneider jako Alain Aubert
 • Valérie Lemercier jako Camille Moreau
 • Melvil Poupaud jako Jean Fournier
 • Grégory Gadebois jako Henri Delauny
 • Guillaume de Tonquédec jako Marcel Blanc
 • Elsa Zylberstein jako Caroline Blanc
 • Anne Loiret jako Delphine
 • Sara Martins jako Julia

Ciekawe informacje o „Niewierni w Paryżu”

 • W rozmowie z aktorem Alecem Baldwinem na Instagramie na żywo w czerwcu 2022 roku, Allen sugerował, że jego 50. film – wcześniej zapowiedziany jako dramat podobny do “Wszystko gra” (2005) – prawdopodobnie będzie jego ostatnim.
 • [wypowiedź Woody’ego Allena w lutym 2023 roku] “Niewierni w Paryżu (2023) to współczesna historia romansu, namiętności i przemocy osadzona we współczesnym Paryżu. Nakręcona w różnych miejscach miasta i trochę na wsi, opowiada o romansie dwóch młodych ludzi, którzy są starymi przyjaciółmi, a następnie przechodzi w niewierność małżeńską i ostatecznie przestępstwo. W rolach głównych występują bardzo utalentowani francuscy aktorzy i aktorki, całość jest w języku francuskim i wygląda pięknie, sfotografowana przez wielkiego operatora Vittorio Storaro. Resztę zostawiam jako niespodziankę.”
 • Na początkowym etapie produkcji, reżyser zdjęć Vittorio Storaro powiedział w wywiadzie: “Nie porównałbym tego do “Wszystko gra” (2005). Scenariusz mistrzowsko miesza dramat i komedię, każdorazowo kalibrując je w bardzo różny sposób. Mogę powiedzieć, że akcja toczy się we współczesności, będzie śmiechu, ale także mrocznych dreszczy.”
 • Po zakończeniu zdjęć Woody Allen powiedział w wywiadzie: “Mogę tylko powiedzieć, że to film kryminalny, poważna historia o przestępstwie i karze. Oczywiście z odrobiną romansu.”
 • Woody Allen planował nakręcić ten film w Paryżu latem 2020 roku, ale uniemożliwiła mu to pandemia Covid.

Podsumowanie

Film “Niewierni w Paryżu” otrzymał różne oceny na stronach Filmweb, IMDb i TMDb. Na Filmwebie uzyskał ocenę 5,8, na IMDb 6,6, a na TMDb 6,3. Te różnice w ocenach mogą wynikać z różnych preferencji widzów oraz ich oczekiwań wobec filmu.

Film należy do gatunku dramatu, thrillera i romansu. Dzięki temu połączeniu może przyciągnąć uwagę różnych grup widzów. Osoby zainteresowane emocjonalnymi historiami miłosnymi mogą znaleźć w nim coś dla siebie. Thrillerowe elementy mogą z kolei przyciągnąć tych, którzy lubią napięcie i nieoczekiwane zwroty akcji. Natomiast fani dramatów będą mogli docenić głębsze przemyślenia i refleksje, które film może zawierać.

Jednakże, ze względu na różne oceny filmu, nie jest to produkcja, która przypadnie do gustu każdemu. Osoby oczekujące szybkiej akcji i dynamicznej fabuły mogą być rozczarowane, ponieważ film może być bardziej skoncentrowany na rozwijaniu postaci i ich relacji. Ponadto, jeśli ktoś nie jest zainteresowany tematyką romantyczną lub nie lubi dramatów, to ten film może go nie zainteresować.

Podsumowując, “Niewierni w Paryżu” to film, który może przyciągnąć uwagę osób zainteresowanych dramatami, thrillerami i romansami. Jednakże, ze względu na różne oceny, nie jest to produkcja, która przypadnie do gustu każdemu.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo