Konto Premium

Niewidzialny człowiek cały film

Konto Premium

Niewidzialny człowiek – opis fabuły

Uwikłana w toksyczną, pełną przemocy relację z bogatym i znakomitym naukowcem, Cecilia Kass (Elisabeth Moss) ucieka od swego męża nocą, by ukryć się w domu siostry (Harriet Dyer) oraz ich wspólnego przyjaciela z młodości (Aldis Hodge). Kiedy jej mąż (Oliver Jackson-Cohen) popełnia samobójstwo, zostawiając jej fortunę, Cecilia zaczyna się obawiać, że jego śmierć jest oszustwem.

Tymczasem seria niewytłumaczalnych przypadków, które dzieją się wokół kobiety, zaczyna być śmiertelnie niebezpieczna, zagrażając życiu tych, których kocha. Ale jak udowodnić coś, czego udowodnić się nie da? Cecilia, na granicy obłędu, czuje, że prześladuje ją niewidzialny człowiek.

Obsada aktorska w filmie „Niewidzialny człowiek”

Aktorzy:

 • Elisabeth Moss jako Cecilia Kass
 • Oliver Jackson-Cohen jako Emily Kass
 • Aldis Hodge jako James Lanier
 • Storm Reid jako Sydney Lanier
 • Michael Dorman jako Tom Griffin
 • Benedict Hardie jako Architekt Marc
 • Renee Lim jako Doktor Lee
 • Brian Meegan jako Prywatny kierowca

Gdzie obejrzeć cały film Niewidzialny człowiek online

Film można obejrzeć na platformach VOD takich jak Amazon, iTunes i Rakuten.

Amazon Prime Video to popularna platforma streamingowa, która oferuje szeroki wybór filmów, seriali i programów telewizyjnych. Oprócz tego, Amazon produkuje również własne oryginalne treści, takie jak “The Marvelous Mrs. Maisel” czy “The Boys”. Subskrybenci Amazon Prime mają dostęp do dodatkowych korzyści, takich jak bezpłatna dostawa zamówień z Amazona.

iTunes to usługa cyfrowej dystrybucji multimedialnej firmy Apple. Użytkownicy mogą kupować i wypożyczać filmy, seriale, muzykę i książki za pośrednictwem iTunes Store. Platforma jest dostępna na różnych urządzeniach Apple, takich jak iPhone, iPad i Mac.

Rakuten TV to europejska platforma VOD, która oferuje szeroki wybór filmów i seriali. Użytkownicy mogą kupować lub wypożyczać treści w wysokiej jakości. Rakuten TV jest dostępny na różnych urządzeniach, w tym smartfonach, tabletach, telewizorach inteligentnych i konsolach do gier.

Wszystkie trzy platformy VOD są popularne i oferują różnorodne treści dla swoich użytkowników.

Ciekawe informacje o „Niewidzialny człowiek”

 • Jako fan sekwencji otwierających Leigh Whannell chciał, aby ten film zawierał tytuły, które są proste, ale wciąż wiele mówią o samym filmie. Ten tutaj – fale uderzające o skały, krótko pokazujące tytuły, zanim one znikną – przyszedł mu na planie, i szybko odkrył, że woda jest najtrudniejsza do odwzorowania w grafice komputerowej.
 • JAJKO WIELKANOCNE – Kiedy Ceci śpi w łóżku, a Adrian robi jej zdjęcia, po przebudzeniu patrzy w górę i widzi kapelusz i płaszcz na stojaku. Jest to nawiązanie do pierwotnego projektu kostiumowego przebrania Niewidzialnego Człowieka z oryginalnej serii z lat 1933-1951.
 • o (1:32:05) jako jeden z ochroniarzy. Kaskader i filmowiec początkowo wysłał e-maila do Leigh Whannella, pytając czy może odwiedzić plan “i umrzeć”.
 • Leigh Whannell zdecydował się nie umieszczać otwarcia, które przedstawiałoby sytuację Cecili z Adrianem “ponieważ chciałem po prostu wrzucić widza w sytuację Cecili bez żadnej historii i sprawić, żeby czuli wszystko przez nią, a na szczęście miałem Elisabeth Moss, która potrafi wiele przekazać widzowi, nie mówiąc niczego”.
 • Po sekwencji po prysznicu pierwotnie miało być pokazane odcisk dłoni na drzwiach prysznicowych (ten sam ujęcie użyte zarówno w zwiastunie, jak i na okładce Blu-ray/DVD), ale usunięto je, ponieważ Whannell uznał, że odkrycie przez Cecilię butelki z pigułkami było wystarczająco przerażające.

Podsumowanie

Film “Niewidzialny człowiek” otrzymał różne oceny na stronach takich jak Filmweb (6,7), IMDb (7.1) i TMDb (7.1). Jest to horror, jednak nie znamy dokładnej fabuły filmu. Na podstawie tych ocen można stwierdzić, że film może przypaść do gustu osobom, które lubią napięcie i tajemniczość w horrorach. Może być również interesujący dla fanów filmów z elementami nadprzyrodzonymi. Jednak dla osób, które nie przepadają za filmami grozy lub preferują bardziej konkretne i przewidywalne historie, ten film może nie być odpowiedni. Warto jednak pamiętać, że oceny są subiektywne i warto samodzielnie sprawdzić ten film, aby wyrobić sobie własne zdanie.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo