Konto Premium

Nietykalni cały film

Konto Premium

Nietykalni – historia, która porusza serca widzów

Nietykalni to francuska komedia z elementami dramatu, która swoją premierę miała w 2011 roku. Film w reżyserii Oliviera Nakache i Érica Toledano opowiada historię niezwykłej przyjaźni między dwoma mężczyznami, Philippe’em, sparaliżowanym milionerem, oraz Drisem, bezrobotnym młodzieńcem z przedmieścia, który zostaje zatrudniony jako jego opiekun.

Opowieść, choć osadzona w konwencji komedii, porusza bardzo ważne tematy. Przede wszystkim pokazuje, że niezależnie od pochodzenia, statusu społecznego czy uprzedzeń, ludzie są sobie równi i potrzebują tych samych wartości, takich jak miłość, szacunek i przyjaźń.

Film zebrał bardzo pozytywne recenzje, a jego popularność sprawiła, że stał się jednym z najbardziej dochodowych filmów w historii francuskiego kina. Nietykalni otrzymał również wiele nagród, m.in. Cezara za najlepszy film, a także nominacje do Złotych Globów i Oscara.

Jeśli jesteś fanem komedii z elementami dramatu i chcesz zobaczyć film, który porusza serca widzów, koniecznie obejrzyj Nietykalnych. Cały film możesz znaleźć w popularnych serwisach streamingowych.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo