Konto Premium

Nieobliczalni 2 cały film

Konto Premium

Nieobliczalni 2: Nieznajomi na drugim końcu Francji

Policjanci Ousmane Diakité (Omar Sy) i François Monge (Laurent Lafitte) mają różne metody pracy, korzenie i ścieżki kariery. Po wielu latach ci nietypowi partnerzy znowu się spotykają przy okazji śledztwa, które zaprowadzi ich aż na drugi koniec Francji, gdzie z pozoru prosta transakcja narkotykowa przeradza się w dochodzenie na dużą skalę.

Gdy Diakité i Monge zostają wezwani do małego miasteczka na prowincji, nie spodziewają się, że ich rutynowe zadanie okaże się tak skomplikowane. Na miejscu odkrywają, że za prostą transakcją narkotykową kryje się sieć przestępcza działająca na dużą skalę. Dochodzenie staje się coraz bardziej niebezpieczne, gdy okazuje się, że gangsterzy są gotowi zrobić wszystko, aby utrzymać swoje tajemnice.

Diakité i Monge muszą porzucić swoje różnice i współpracować, aby rozwiązać sprawę. Ich niekonwencjonalne metody pracy i odmienne spojrzenie na świat stają się zarówno przeszkodą, jak i atutem w walce z przestępcami. W miarę jak śledztwo nabiera tempa, partnerzy odkrywają, że mają więcej wspólnego, niż im się wydawało.

W trakcie dochodzenia Diakité i Monge muszą stawić czoła nie tylko przestępcom, ale także własnym demonom przeszłości. Ich relacja zostaje wystawiona na próbę, a każde ich działanie ma ogromne konsekwencje. Czy uda im się pokonać przeciwności losu i doprowadzić sprawców przed wymiar sprawiedliwości?

“Nieobliczalni 2: Nieznajomi na drugim końcu Francji” to pełna akcji i napięcia historia dwóch niezwykłych policjantów, którzy muszą połączyć siły, aby rozwiązać skomplikowaną sprawę. Film porusza tematy przyjaźni, lojalności i walki ze swoimi słabościami. Przeplatając momenty humoru z dramatycznymi zwrotami akcji, produkcja zapewnia niezapomniane emocje i wciągającą fabułę.

Obsada aktorska w filmie „Nieobliczalni 2”

Aktorzy:

 • Omar Sy jako Ousmane Diakité
 • Laurent Lafitte jako François Monge
 • Izïa Higelin jako Alice
 • Dimitri Storoge jako Brunner
 • Luka Quinn jako Syn Brunnera
 • Stéphane Pezerat jako Mercier
 • Jo Prestia jako Goran
 • Flavie Péan jako Pani Brunner
 • Catherine Schaub-Abkarian jako Pani Marchal

Gdzie obejrzeć cały film Nieobliczalni 2 online

Film można obejrzeć na platformie VOD Netflix. Netflix to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, oferujący szeroki wybór filmów, seriali, dokumentów i programów telewizyjnych. Serwis działa na zasadzie subskrypcji, gdzie użytkownicy płacą miesięczną opłatę za dostęp do treści. Netflix produkuje również własne oryginalne filmy i seriale, które zdobywają wiele nagród i cieszą się dużą popularnością. Serwis oferuje personalizowane rekomendacje na podstawie preferencji użytkowników oraz umożliwia oglądanie treści w wysokiej jakości i bez reklam.

Ciekawe informacje o „Nieobliczalni 2”

 • W wyścigu w supermarkecie-gokarcie główny bohater i Nader rzucają sobie bananami i żółwiami – co sprawia, że scena jest bardzo podobna do gry MarioKart.
 • Zabawne zagranie słów, gdy Ousmane chwyta kurczaka w supermarkecie i krzyczy “Policja” do Nadera: “Poulet” (kurczak po francusku) to slangowe określenie na policjanta/policjantkę.
 • Bardzo zabawne nieporozumienie dotyczące “casier” jednego z bandytów, które oznacza zarówno kartotekę kryminalną, jak i szafkę w języku francuskim. Stąd odpowiedź złoczyńców na pytanie Ousmane, gdzie jest szafka: “powinieneś wiedzieć, jesteś z policji”.
 • Po ostatniej eksplozji można usłyszeć tzw. “Wilhelm scream”.
 • Ousmane mówi, że wezwanie obowiązku było silniejsze niż wezwanie dzikiej natury. Omar Sy zagrał w filmie “Wezwanie dzikiej natury” (2020) u boku Harrisona Forda.

Podsumowanie

Film “Nieobliczalni 2” otrzymał różne oceny na popularnych stronach takich jak Filmweb, IMDb i TMDb. Na Filmwebie otrzymał ocenę 5,7, na IMDb również 5,7, a na TMDb 6,1.

Na podstawie tych ocen można stwierdzić, że film może się spodobać osobom lubiącym kino akcji. Warto jednak zaznaczyć, że oceny są dość średnie, co sugeruje, że nie jest to produkcja wybitna. Dla fanów gatunku akcji może to być jednak przyjemne i rozrywkowe doświadczenie.

Dla osób oczekujących głębszej fabuły lub bardziej wyszukanych produkcji, “Nieobliczalni 2” może okazać się rozczarowaniem. Oceny sugerują, że film nie wyróżnia się niczym szczególnym i może być postrzegany jako typowy przedstawiciel gatunku.

Podsumowując, jeśli jesteś fanem kina akcji i lubisz oglądać tego typu produkcje bez większych oczekiwań, “Nieobliczalni 2” może być dla Ciebie interesujący. Jeśli jednak szukasz czegoś bardziej ambitnego lub oryginalnego, ten film może Cię nie przekonać.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo