Konto Premium

Nie! cały film

Konto Premium

„Nie!” – nowy film grozy od twórcy „Get Out”

Jordan Peele powraca z nowym filmem grozy, „Nie!” („Nope!”). To najnowsze dzieło reżysera, którego poprzednie filmy, „Get Out” i „Us”, odniosły wielki sukces. „Nie!” ma premierę 20 lipca 2022 roku, a już teraz budzi ogromne zainteresowanie wśród miłośników gatunku.

Fabuła

Film opowiada historię mieszkańców małego miasteczka w środkowej Kalifornii, którzy zostają świadkami tajemniczego i przerażającego zjawiska. Głównymi bohaterami są Oscar Isaac, Keke Palmer i Steven Yeun.

Twórcy

Reżyserem i scenarzystą „Nie!” jest Jordan Peele, który wraz z Ianem Cooperem i Seanem McKittrickiem odpowiada także za produkcję filmu. Muzykę skomponował już wcześniej z Peelem współpracujący na co dzień Michael Abels, a zdjęcia do filmu wykonał Eric McLeod.

Premiera

Film „Nie!” swoją premierę miał 20 lipca 2022 roku w Stanach Zjednoczonych. Został pozytywnie przyjęty przez krytyków oraz publiczność i już teraz zyskał miano jednego z najlepszych horrorów ostatnich lat.

„Nie!” cały film

Jeśli szukasz sposobu na obejrzenie „Nie!” online, to niestety musimy cię zmartwić. Na chwilę obecną nie ma legalnego sposobu na obejrzenie filmu online w całości. Najlepiej poczekać na oficjalną premierę filmu na DVD lub platformach streamingowych.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo