Konto Premium

Nie ufaj nikomu: Polowanie na króla kryptowalut cały film

Konto Premium

Nie ufaj nikomu: Polowanie na króla kryptowalut

W świecie kryptowalut obowiązuje tylko jedna zasada – nie ufaj nikomu. Kiedy więc Gerry Cotten, prezes firmy QuadrigaCX, największej kanadyjskiej giełdy kryptowalutowej, umiera w tajemniczych okolicznościach, zabiera ze sobą do grobu hasło dostępu do 250 milionów dolarów funduszy swoich klientów. Grupa przerażonych inwestorów odmawia zaakceptowania oficjalnej wersji wydarzeń. Uważają, że “śmierć” Gerry’ego ma wszystkie znamiona przekrętu, a założyciel giełdy kryptowalutowej nadal żyje i uciekł z ich pieniędzmi.

Oto ekscytująca historia dochodzenia prowadzonego w mrocznym świecie, w którym nikt i nic nie jest tym, kim i czym się wydaje. Czy samozwańczym detektywom uda się rozwikłać zagadkę firmy Quadriga, odnaleźć Gerry’ego Cottena i odzyskać pieniądze?

Obsada aktorska w filmie „Nie ufaj nikomu: Polowanie na króla kryptowalut”

Aktorzy:

  • Luke Sewell – reżyser
  • Morgan Matthews – producent
  • Sophie Jones – producentka
  • Otto Burnham – montażysta

Gdzie obejrzeć cały film Nie ufaj nikomu: Polowanie na króla kryptowalut online

Film można obejrzeć na platformie VOD Netflix. Netflix to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, oferujący szeroki wybór filmów, seriali, dokumentów i programów telewizyjnych. Serwis działa na zasadzie subskrypcji, gdzie użytkownicy płacą miesięczną opłatę za dostęp do całej biblioteki treści. Netflix jest znany z produkcji własnych oryginalnych seriali, takich jak “Stranger Things”, “The Crown” czy “Narcos”. Serwis oferuje również funkcję personalizacji rekomendacji, dzięki czemu dostosowuje się do preferencji użytkownika i proponuje mu treści, które mogą go zainteresować.

Podsumowanie

Film “Nie ufaj nikomu: Polowanie na króla kryptowalut” otrzymał różne oceny od krytyków. Na stronie Filmweb uzyskał ocenę 5,8, na IMDb 6,3, a na TMDb 6. Gatunek filmu to dokumentalny.

Opisując ogólnie ten film, można stwierdzić, że może on przypaść do gustu osobom zainteresowanym tematyką kryptowalut i technologii blockchain. Film prawdopodobnie przedstawia różne aspekty świata kryptowalut, ich wpływ na gospodarkę i społeczeństwo, jednak bez szczegółowego opisu fabuły nie jesteśmy w stanie tego potwierdzić.

Dla osób, które nie interesują się kryptowalutami lub nie są zaznajomione z tą tematyką, film może być mniej interesujący. Może być trudno zrozumieć pewne pojęcia i kontekst, co może wpływać na odbiór filmu.

Podsumowując, “Nie ufaj nikomu: Polowanie na króla kryptowalut” może przyciągnąć uwagę osób zainteresowanych kryptowalutami i technologią blockchain, ale może nie być tak atrakcyjny dla tych, którzy nie mają wiedzy na ten temat.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo