Konto Premium

Nie uciekniesz od miłości cały film

Konto Premium

Nie uciekniesz od miłości – opis fabuły

Ambitna piosenkarka Erica (Christina Milian), której kariera chyli się ku upadkowi, niechętnie zgadza się na występ w luksusowym ośrodku wypoczynkowym na Mauritiusie. Okazuje się, że ma śpiewać na weselu swojego byłego chłopaka. Chociaż Erica próbuje utrzymać swój związek z Jasonem (Jay Pharoah) w tajemnicy przed jego narzeczoną, odkrywa, że sama wciąż coś do niego czuje. Caleb (Sinqua Walls), brat pana młodego, robi wszystko, aby nie dopuścić, żeby ta dwójka ponownie się w sobie zakochała. Jednak w powietrzu szybko zawisa pytanie – czy Erica zaśpiewa na ślubie Jasona i Beverly, czy… swoim własnym?

Obsada aktorska w filmie „Nie uciekniesz od miłości”

Aktorzy:

 • Christina Milian jako Erica
 • Jay Pharoah jako Jason
 • Sinqua Walls jako Caleb
 • Alexander Hodge jako Christian
 • Karen Obilom jako Janelle Strattford
 • Jeryl Prescott jako Naomi King
 • T.J. Power jako Barrington
 • Tymberlee Hill jako Amber
 • Christiani Pitts jako Beverly Strattford

Gdzie obejrzeć cały film Nie uciekniesz od miłości online

Film można obejrzeć na platformie VOD Netflix. Netflix to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, oferujący szeroki wybór filmów, seriali, dokumentów i programów telewizyjnych. Serwis działa na zasadzie subskrypcji, gdzie użytkownicy płacą miesięczną opłatę za dostęp do treści. Netflix produkuje również własne oryginalne filmy i seriale, które zdobywają wiele nagród i cieszą się dużą popularnością. Serwis oferuje personalizowane rekomendacje na podstawie preferencji użytkowników oraz umożliwia oglądanie treści w wysokiej jakości i bez reklam.

Ciekawe informacje o „Nie uciekniesz od miłości”

 • Christina Milian zaśpiewała wszystkie piosenki w filmie.
 • To drugi film na Netflixie, w którym występuje Christina Milian. Pierwszy to “Miłość pod jednym dachem” (2019).
 • Medley disco i strój Erici są hołdem dla ostatniego koncertu Selena Quintanilla-Perez przed jej zabójstwem.
 • To pierwszy film na Netflixie, w którym występuje Kayne Lee Harrison.

Podsumowanie

Film “Nie uciekniesz od miłości” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie zdobył ocenę 5,5, na IMDb 5,7, a na TMDb 7,3. Te różnice w ocenach mogą sugerować, że film ten może być kontrowersyjny i podzielony wśród widzów.

Dla osób lubiących komedie romantyczne, “Nie uciekniesz od miłości” może być interesującym wyborem. Film ten prawdopodobnie zawiera elementy humoru i romantycznej atmosfery, które mogą przyciągnąć fanów tego gatunku. Jednakże, dla tych, którzy nie są zainteresowani tego typu filmami, “Nie uciekniesz od miłości” może nie być odpowiednim wyborem.

Podsumowując, jeśli jesteś fanem komedii romantycznych i lubisz filmy o miłości, warto dać szansę “Nie uciekniesz od miłości”. Jednakże, jeśli nie przepadasz za tym gatunkiem filmowym, może lepiej poszukać czegoś innego do obejrzenia.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo