Konto Premium

Nie otwieraj oczu: Barcelona cały film

Konto Premium

Fabuła filmu “Nie otwieraj oczu: Barcelona”

Po wydarzeniach opisanych w pierwszej części filmu “Nie otwieraj oczu”, gdzie tajemnicza siła doprowadziła do zagłady ludzkości, akcja przenosi się do Barcelony. Głównym bohaterem jest Sebastian, który stara się przetrwać w opustoszałym mieście.

Sebastian, samotny i zdesperowany, przemierza puste ulice Barcelony, szukając jedzenia i schronienia. W trakcie swojej wędrówki spotyka grupę innych ocalałych, którzy również walczą o przetrwanie. Postanawiają połączyć siły i razem stawić czoła niebezpieczeństwom.

Jednak gdy Sebastian i jego nowi towarzysze próbują opuścić miasto, napotykają na jeszcze większe zagrożenie. Okazuje się, że istnieje kolejna tajemnicza siła, która poluje na ocalałych i chce ich zniszczyć. Bohaterowie muszą teraz zmierzyć się z tym nowym niebezpieczeństwem i znaleźć sposób na ocalenie siebie i reszty ludzkości.

W filmie “Nie otwieraj oczu: Barcelona” widzowie będą śledzić emocjonującą podróż Sebastiana i jego towarzyszy przez opustoszałe ulice miasta, pełne niebezpieczeństw i niewiadomych. Czy uda im się przetrwać i znaleźć schronienie przed złowieszczą siłą? Odpowiedzi na te pytania poznamy, oglądając ten film.

Obsada aktorska w filmie „Nie otwieraj oczu: Barcelona”

Aktorzy:

  • Mario Casas jako Sebastián
  • Alejandra Howard jako Anna

Podsumowanie

Film “Nie otwieraj oczu: Barcelona” otrzymał ocenę 5,0 na Filmwebie. Jest to thriller, który może przyciągnąć uwagę pewnej grupy widzów, ale niekoniecznie wszystkich. Osoby lubiące napięcie, tajemnice i nieprzewidywalne zwroty akcji mogą być zainteresowane tym filmem. Jednak dla tych, którzy preferują lżejsze, bardziej przewidywalne historie, może to być mniej atrakcyjne doświadczenie. Ostatecznie, oceny filmu sugerują, że jest to produkcja, która może podobać się fanom gatunku thriller, ale niekoniecznie każdemu.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

65
65
czysciec
Czyściec
cala-prawda
Cała prawda
sekretna-milosc
Sekretna miłość

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo