Konto Premium

Nawiedzony dwór cały film

Konto Premium

Nawiedzony dwór

Fabuła filmu “Nawiedzony dwór” skupia się na Gabbie, samotnej matce, która wynajmuje przewodnika turystycznego, medium, księdza i historyka, aby pomogli jej wyegzorcyzmować nowo zakupioną posiadłość po odkryciu, że jest ona zamieszkana przez duchy.

Obsada aktorska w filmie „Nawiedzony dwór”

Aktorzy:

 • Lakeith Stanfield jako Ben Matthias
 • Rosario Dawson jako Gabbie
 • Owen Wilson jako Ojciec Kent
 • Tiffany Haddish jako Harriet
 • Danny DeVito jako Bruce Davis
 • Jamie Lee Curtis jako Madame Leota
 • Chase Dillon jako Travis
 • Jared Leto jako Duch z pudełka na kapelusze
 • J.R. Adduci jako William Gracey

Ciekawe informacje o „Nawiedzony dwór”

 • W kwietniu 2015 roku Ryan Gosling rozmawiał na temat dołączenia do długo oczekiwanego projektu Guillermo del Toro. Del Toro prowadził panel na Festiwalu Filmowym South By Southwest dla reżyserskiego debiutu Ryana Goslinga Lost River (2015), a także zostali zauważeni w Disneylandzie podczas weekendu Oscarów, gdzie razem jeździli na atrakcjach takich jak Haunted Mansion, Space Mountain, Thunder Mountain Railroad i Pirates of the Caribbean. Nie podano żadnych szczegółów dotyczących roli, jaką mógłby odegrać Ryan Gosling. Pojawiły się plotki, że Gosling wciąż jest związany z tym projektem, ale po ogłoszeniu 28 sierpnia 2020 roku, że scenariusz napisała Kate Dippold, a producenci Dan Lin i Jonathan Eirich dołączyli do projektu pod szyldem Rideback, a Guillermo del Toro i jego zespół już nie są zaangażowani w ten projekt, można przypuszczać, że Gosling również już nie jest zaangażowany.
 • Remake filmu z 2003 roku, ale nie podążający za fabułą tego filmu.
 • Guillermo del Toro planował wykorzystać słynną postać “Hat Box Ghost” z popularnej atrakcji Disneylandu jako ważną postać w filmie. Del Toro podczas sesji Reddit AMA w lipcu 2014 roku wspomniał, że mają już koncepcje i makiety Hat Box Ghost, które prawdopodobnie miałby zagrać Doug Jones. Del Toro powiedział: “Stworzyliśmy 50-60 dzieł sztuki, stworzyliśmy makiety Hat Box Ghost, na ciele i twarzy Douga Jonesa, ale jeszcze nam się nie udało rozwiązać scenariusza. Muszę wierzyć, że Disney zrobi ten film, jak tylko rozwiążemy scenariusz, ale do tego czasu nie możemy się za to zabrać.”
 • Według doniesień Disney chce zrobić reboot filmu, ponieważ widzi w nim potencjał na osiągnięcie sukcesu na poziomie Piratów z Karaibów. Ta seria do tej pory zarobiła ponad 4,5 miliarda dolarów na całym świecie, a kolejne filmy są w drodze.
 • Guillermo del Toro jest cytowany jako mówiący: “Wynikiem jest unikalne połączenie ciemności i zabawy” i chce naprawdę oddać hołd tym dwóm odczuciom.

Podsumowanie

Film “Nawiedzony dwór” otrzymał oceny 5,7 na Filmwebie. Te oceny sugerują, że film może być średnio oceniany przez widzów.

Jako film familijny i fantasy, “Nawiedzony dwór” może przyciągnąć uwagę młodszych widzów oraz fanów tego gatunku. Osoby, które lubią przygody, magię i tajemnice, mogą znaleźć w nim coś interesującego. Film ten może również przypaść do gustu rodzinom, które szukają rozrywki dla całej rodziny.

Jednakże, dla osób oczekujących głębszej fabuły lub bardziej skomplikowanych tematów, “Nawiedzony dwór” może okazać się zbyt prosty lub przewidywalny. Widzowie preferujący bardziej poważne i realistyczne filmy mogą nie być zainteresowani tym rodzajem produkcji.

Podsumowując, “Nawiedzony dwór” jest filmem familijnym i fantasy, który może przyciągnąć uwagę młodszych widzów oraz fanów tego gatunku. Jednakże, dla osób oczekujących bardziej skomplikowanej fabuły lub poważniejszych tematów, ten film może nie spełnić ich oczekiwań.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo