Konto Premium

Następstwa cały film

Konto Premium

Następstwa

Film “Następstwa” opowiada historię Vady, uczennicy liceum, która musi poradzić sobie z emocjonalnymi skutkami tragedii szkolnej. Jej relacje z rodziną, przyjaciółmi i spojrzenie na świat zostają na zawsze zmienione.

Obsada aktorska w filmie „Następstwa”

Aktorzy:

 • Jenna Ortega jako Vada Cavell
 • Shailene Woodley jako Anna
 • Maddie Ziegler jako Mia Reed
 • Will Ropp jako Nick Feinstein
 • Lumi Pollack jako Amelia Cavell
 • Julie Bowen jako Patricia Cavell
 • John Ortiz jako Carlos Cavell
 • Niles Fitch jako Quinton Hasland
 • Austin Zajur jako Dan Bonavure

Gdzie obejrzeć cały film Następstwa online

HBO Max: Film można obejrzeć na platformie streamingowej HBO Max. Jest to popularny serwis VOD, który oferuje szeroki wybór filmów, seriali, dokumentów i programów telewizyjnych. HBO Max jest dostępny w Stanach Zjednoczonych i oferuje oryginalne treści produkowane przez HBO, a także wiele innych popularnych produkcji filmowych i telewizyjnych.

Player+: Film można obejrzeć na platformie Player+. Jest to polski serwis VOD, który oferuje dostęp do wielu filmów, seriali, programów telewizyjnych i transmisji sportowych. Player+ oferuje zarówno treści polskie, jak i zagraniczne, a także wiele kanałów telewizyjnych na żywo. Serwis ten jest dostępny w Polsce i oferuje różne pakiety abonamentowe.

Play Now: Film można obejrzeć na platformie Play Now. Jest to serwis VOD oferowany przez operatora telekomunikacyjnego Play w Polsce. Play Now umożliwia dostęp do wielu filmów, seriali, programów telewizyjnych i transmisji sportowych. Serwis ten jest dostępny dla klientów Play i oferuje różne pakiety abonamentowe oraz możliwość wynajmu pojedynczych tytułów.

Ciekawe informacje o „Następstwa”

 • Megan Park, która napisała i wyreżyserowała film, obsadziła Shailene Woodley w roli Anny, terapeutki Vady. Shailene Woodley i Megan Park grali razem w serialu dla nastolatków “The Secret Life of the American Teenager” (2008) jako koledżanki ze szkoły średniej.
 • To debiut reżyserski Megana Park.

Podsumowanie

Film “Następstwa” otrzymał różne oceny od użytkowników na stronach Filmweb i TMDb. Na Filmwebie uzyskał ocenę 6,6, natomiast na TMDb ocenę 7,7.

“Następstwa” to dramat, który może przyciągnąć uwagę pewnej grupy widzów, ale niekoniecznie wszystkich. Osoby zainteresowane filmami o głębokich emocjach i psychologicznych zagadkach mogą być zainteresowane tą produkcją. Film ten może również przemówić do tych, którzy lubią kino artystyczne i poszukujące nowych doświadczeń w kinematografii.

Jednakże, dla osób preferujących lekkie i rozrywkowe filmy, “Następstwa” może okazać się zbyt poważny i trudny do zrozumienia. Nie jest to film dla tych, którzy oczekują czystej akcji i dynamicznej fabuły.

Podsumowując, “Następstwa” jest filmem dla widzów poszukujących głębszych treści i artystycznych doświadczeń.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo