Konto Premium

Najwyższy czas cały film

Konto Premium

Premiera filmu “Najwyższy czas” już za nami!

Najwyższy czas to film, którego reżyserem jest Alessandro Aronadio. Premiera tego wyjątkowego dzieła miała miejsce 22 października 2022 roku. Oryginalny tytuł filmu brzmi “Era ora”.

Film “Najwyższy czas” to połączenie dramatu i komedii, której akcja rozgrywa się we Włoszech. Scenariusz został napisany przez Alessandro Aronadio oraz Renato Sannio. Czas trwania filmu wynosi 108 minut.

Już teraz możemy podziwiać efekty pracy twórców, którzy stworzyli niezapomnianą historię. Film “Najwyższy czas” zapewnia emocje, śmiech i refleksję, a wszystko to w niepowtarzalnej atmosferze włoskiego kina.

Nie przegap okazji, aby zobaczyć ten wyjątkowy film!

Najwyższy czas

Dante, mężczyzna w średnim wieku, ma udany związek z dziewczyną o imieniu Alice. Jednak jego relacje z czasem stają się coraz gorsze – pochłaniają go codzienne obowiązki, ciągłe spóźnianie się i poczucie, że życie wymyka mu się spod kontroli. Nawet na swoje czterdzieste urodziny przychodzi spóźniony o kilka godzin.

Dante postanawia rozwiązać ten problem poprzez ciężką pracę, mając nadzieję, że za kilka lat będzie mógł kupić trochę czasu. Jednak gdy budzi się następnego dnia, okazuje się, że minął już cały rok. Zaskoczony odkryciem, że są już jego czterdzieste pierwsze urodziny, a Alice jest w czwartym miesiącu ciąży, zastanawia się, gdzie podział się reszta roku.

Następnego ranka Alice przedstawia mu piękną kilkumiesięczną córeczkę i składa mu życzenia z okazji czterdziestych drugich urodzin. Dante zdaje sobie wtedy sprawę, że znalazł się w koszmarze jawy – jego życie toczy się w przyspieszonym tempie, nie ma nad tym kontroli i nie pamięta wielu wydarzeń.

Czy Dante w końcu zrozumie, jak cenny jest czas, zanim jego życie rozpadnie się na kawałki? Czy odzyska kontrolę nad swoim życiem i związkami? To wszystko będzie się rozgrywać w filmie “Najwyższy czas”.

Obsada aktorska w filmie „Najwyższy czas”

Aktorzy:

  • Edoardo Leo jako Dante
  • Barbara Ronchi jako Alice
  • Mario Sgueglia jako Valerio
  • Francesca Cavallin jako Francesca

Gdzie obejrzeć cały film Najwyższy czas online

Film można obejrzeć na platformie VOD Netflix. Netflix to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, oferujący szeroki wybór filmów, seriali i programów telewizyjnych. Serwis ten działa na zasadzie subskrypcji, gdzie użytkownicy płacą miesięczną opłatę za dostęp do całej biblioteki treści. Netflix jest znany z produkcji własnych oryginalnych seriali, takich jak “Stranger Things”, “The Crown” czy “Narcos”. Serwis oferuje również funkcję personalizacji rekomendacji, dzięki czemu dostosowuje się do preferencji użytkowników i proponuje im treści, które mogą ich zainteresować.

Ciekawe informacje o „Najwyższy czas”

  • Remake filmu “Małżeństwo na skróty” (2021).

Podsumowanie

Film “Najwyższy czas” otrzymał różne oceny na stronach Filmweb, IMDb i TMDb. Na Filmwebie uzyskał ocenę 6,3, na IMDb i TMDb – 6,6. Jest to film z gatunku dramatu i komedii.

Opierając się na tych ocenach, można stwierdzić, że “Najwyższy czas” może przypaść do gustu osobom, które lubią filmy o mieszanych gatunkach, które łączą elementy dramatu i komedii. Film ten może być interesujący dla widzów, którzy cenią sobie różnorodność i nie boją się eksperymentować z gatunkami filmowymi.

Jednakże, dla osób oczekujących jednoznacznej fabuły i konkretnego gatunku filmowego, “Najwyższy czas” może okazać się rozczarowaniem. Ze względu na mieszane recenzje i średnie oceny, nie jest to film, który przypadnie do gustu każdemu widzowi.

Podsumowując, “Najwyższy czas” to film dla osób otwartych na różnorodność gatunków filmowych i gotowych na eksperymenty. Dla tych, którzy preferują jednoznaczne filmy o konkretnym gatunku, może nie być to najlepszy wybór.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo